Podsumowanie dnia w krypto [Newsy z 25.10.21] | Wiadomości | CrypS.

Podsumowanie dnia w krypto [Newsy z 25.10.21]

Konrad Juszczyk
Podsumowanie dnia w krypto [Newsy z 25.10.21]
 • Elon Musk powoduje spadek SHIB
  Kryptowaluta meme płynąca na fali Dogecoin (DOGE), czyli Shiba Inu (SHIB) osiągnęła ATH rosnąc o około 50% w ciągu 48h, po czym spadła o ponad 20% po tweecie CEO Tesli.
 • Haker znalazł lukę w sieci Polygon i otrzymał 2 mln USD bug bounty
  Śmiało można powiedzieć, że Polygon miał w ostatnich dniach szczęście. Projekt uniknął bowiem wykorzystania poważnej luki w zabezpieczeniach, która mogła doprowadzić sieć do strat sięgających nawet 850 milionów dolarów.
 • Z CoinMarketCap wyciekło ponad 3 miliony adresów e-mail użytkowników
  Wiodąca platforma do śledzenia cen kryptowalut CoinMarketCap (CMC) doświadczyła ostatnio wycieku adresów e-mail ponad 3 milionów użytkowników.
 • Terra wkrótce spali 10% podaży tokenów LUNA
  Token LUNA wzrósł w ciągu ostatnich 24 godzin o ponad 8%. Wszystko za sprawą wieści, że planowane spalanie usunie z obiegu 10% całkowitej podaży tokenów.
 • Mastercard doda obsługę płatności bitcoin
  Gigant płatniczy Mastercard wkrótce ogłosi wsparcie dla kryptowalut w swojej sieci. Banki i handlowcy będą mogli integrować kryptowaluty ze swoimi produktami. Mowa o portfelach bitcoin, kartach kredytowych i debetowych do rozliczeń w kryptowalutach, a także programach lojalnościowych, w których punkty można zamienić na aktywa cyfrowe.
 • Fundusz emerytalny z Houston kupił BTC i ETH za 25 mln USD
  Fundusz Houston Firefighters Relief and Retirement Fund (HFRRF) wszedł na rynek kryptowalut, inwestując 25 milionów dolarów w BTC i ETH. Alokacja stała się możliwa dzięki partnerstwu z New York Digital Investment Group (NYDIG).
 • Nigeria wprowadza cyfrową walutę eNaira
  Nigeria tworzy dziś historię, stając się pierwszym afrykańskim krajem, który zdigitalizował swoją walutę. Zadanie to Centralny Bank Nigerii (CBN) określił jako „jeden z kamieni milowych w długiej podróży”. Wprowadzenie waluty eNaira powoduje jednak niepokój w sektorze bankowym.
 • Artysta sprzedaje NFT za 7 mln USD. Co ciekawe, tokeny te jeszcze nie istnieją
  Artysta Tyler Hobbs sprzedał cyfrową sztukę wartą 7 milionów dolarów. Co ciekawe, sztuka ta jeszcze nawet nie istnieje i nie będzie istnieć aż do grudnia. Nawet wtedy, kupujący będą musieli stawić się fizycznie, aby odebrać swoje dzieło.
 • Binance NFT ogłasza pierwszą ofertę tokenów do gry
  Binance NFT Marketplace ogłosił uruchomienie wstępnej oferty tokenów do gry (IGO) w ramach swojej inicjatywy stworzenia platformy startowej dla gier i graczy NFT.
Podsumowanie dnia w krypto [Newsy z 25.10.21]
reklama
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.