Elon Musk powoduje spadek SHIB | Wiadomości | CrypS.

Elon Musk powoduje spadek SHIB

Redaktor: Albert Czajkowski
Elon Musk ponownie wpływa na rynek kryptowalut

Kryptowaluta meme płynąca na fali Dogecoin (DOGE), czyli Shiba Inu (SHIB) osiągnęła ATH rosnąc o około 50% w ciągu 48h, po czym spadła o ponad 20% po tweecie CEO Tesli.

Elon Musk katalizatorem spadku SHIB

W ciągu ostatniego tygodnia wartość Shiba Inu wzrosła o około 50%, wskakując na 11. miejsce największych kryptowalut pod względem kapitalizacji rynkowej. Wzrost zarówno DOGE i SHIB przypisuje się przede wszystkim wsparciu dyrektora generalnego Tesli Elona Muska. Jednak ostatni ruch magnata technologicznego doprowadził do drastycznego spadku tokena SHIB.

Wśród zwyżkowej akcji cenowej kryptowaluty, użytkownik Twittera ShibaInuHodler zapytał Muska, ile posiada SHIB, na co Musk odpowiedział, że nie posiada ich w ogóle. Dramat z kryptowalutą meme Shiba Inu (SHIB) pojawia się w momencie, gdy Musk powrócił na Twittera, aby opowiedzieć się za zaletami Dogecoina (DOGE).

Elon Musk ponownie wpływa na rynek kryptowalutreklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.