Podsumowanie dnia w krypto [Newsy z 23.03.21] | Wiadomości | CrypS.

Podsumowanie dnia w krypto [Newsy z 23.03.21]

Konrad Juszczyk
Podsumowanie Dnia, czyli najważniejsze newsy z branży kryptowalut z dnia 23.03.2021
 • „Wilk z Wall Street” twierdzi, że BTC urośnie do 100,000 USD
  Jordan Belfort czy prawdziwy „Wilk z Wall Street” był krytykiem Bitcoina od czasu 2017 roku, ale teraz zmienił zdanie. Według Belforta cena zasobu cyfrowego może wzrosnąć o 100,000 USD. Według niego Bitcoin, który ma przewagę nad tradycyjnymi akcjami, może podnieść cenę wszystkich aktywów kryptograficznych i wejść na nowe szczyty jeszcze w tym roku.
 • Przeglądarka Brave dodaje wsparcie dla Binance Smart Chain
  Twórcy przeglądarki skupionej na prywatności Brave planują zintegrować portfel kryptowalut z obsługą Binance Smart Chain (BSC). Natywny token Brave’a o nazwie Basic Attention Token (BAT) jest teraz dostępny w BSC w postaci Wrapped BAT (WBAT).
 • Korea Południowa zwiększa kontrolę nad branżą kryptowalut
  Według Financial Services Commission (FSC), południowokoreańskie zabezpieczenia przed praniem pieniędzy dla firm kryptowalutowych wejdą w życie w czwartek po tym, jak urzędnicy gabinetu zatwierdzili serię poprawek w zeszłym tygodniu. Firmy kryptograficzne muszą zarejestrować się w organach nadzoru finansowego do września.
 • Ceny akcji firm wydobywczych wzrosły o 455% więcej niż BTC
  Ceny akcji najlepszych publicznie notowanych firm wydobywających bitcoiny w USA prześcignęły BTC średnio o 455%. Takie informacje podał wiceprezes ds. strategii aktywów cyfrowych Fundstrat Leeor Shimron. Cytowany przez CNBC Shimron powiedział, że lepsze wyniki pojawiają się nawet wtedy, gdy firmy notują straty.
 • Nowe kryptowaluty na BitBay
  Nowe kryptowaluty, które weszły na polską giełdę BitBay to: Polkadot, Uniswap, Aave, Terra, Eosio, Tezos, DAI, SushiSwap, Decentraland, Compound, The Graph.
 • Firma miningowa z własną elektrownią planuje wejść na giełdę
  Firma miningowa Greenidge Generation Holdings ogłosiła dzisiaj, że planuje wejść na giełdę poprzez fuzję z Support.com. Jeżeli plan się powiedzie, Greenidge stanie się pierwszą publicznie notowaną spółką miningową, która posiada własną elektrownię.
 • Prezes Fed ponownie mówi o Bitcoinie
  Szef banku centralnego powiedział, że największa kryptowaluta „jest zasadniczo substytutem złota, a nie dolara”. Jerome Powell dodał, że kryptowaluta jest zbyt niestabilna, aby zastąpić dolara amerykańskiego.
 • Acer padł ofiarą ataku ransomware. Hakerzy żądają 100 mln USD w Monero
  Acer, tajwańska międzynarodowa firma produkująca sprzęt komputerowy i elektroniczny, jest kolejną firmą, która padła ofiarą ataku ransomware grupy REvil. Zgodnie z doniesieniami, sprawcy zażądali jednego z największych jak dotąd okupu w wysokości do 100 milionów dolarów. Napastnicy wymagają od firmy, aby ta wysłała im środki w Monero (XMR).
 • Beeple sprzedaje nowy obraz NFT za 6 milionów dolarów
  Artysta cyfrowy Beeple, sprzedał swój obraz „OCEAN FRONT” jako niewymienialny token (NFT) za 6 milionów dolarów. Kupcem najnowszego dzieła artysty jest twórca TRON, czyli Justin Sun. Beeple przekaże dochody ze sprzedaży tokena na walkę ze zmianami klimatycznymi.
Podsumowanie Dnia, czyli najważniejsze newsy z branży kryptowalut z dnia 23.03.2021reklama
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.