Podsumowanie dnia w krypto [Newsy z 22.04.21] | Wiadomości | CrypS.

Podsumowanie dnia w krypto [Newsy z 22.04.21]

Konrad Juszczyk
Najważniejsze newsy z branży kryptowalut (21.04.2021) - CrypS
 • Guggenheim Partners ostrzega, że Bitcoin może spaść nawet o 50% w najbliższym czasie
  Dyrektor inwestycyjny w Guggenheim Partners — Scott Minerd powiedział w wywiadzie dla CNBC, że pozostaje optymistą co do długoterminowych perspektyw bitcoina, ale cena najpopularniejszej kryptowaluty wzrosła zbyt szybko, co może się przełożyć na drastyczny spadek, nawet do 20,000 USD.
 • Cena Ethereum osiąga nowe ATH przy poziomie 2590 USD
  Według CoinGecko najwyższe w historii ATH wyniosło 2587,57 USD, a kapitalizacja aktywa jest bliska 300 miliardów USD.
 • Niemieckie giełdy wycofują notowania akcji Coinbase
  Niemiecka grupa giełdowa Deutsche Boerse Group poinformowała o usunięciu notowań akcji spółki Coinbase z giełdy Xetra oraz giełdy papierów wartościowych we Frankfurcie.
 • Kongres USA pracuje nad uproszczeniem regulacji kryptowalutowych
  Izba Reprezentantów USA uchwaliła przepisy, które, jeśli zostaną zatwierdzone przez Senat i podpisane przez prezydenta Bidena, rozjaśnią zasady dotyczące kryptowalut sklasyfikowanych jako papiery wartościowe lub towary.
 • Propozycja kupna 111 samochodów Tesli za BCH
  20 kwietnia mężczyzna z kanału na YouTube „1stmil.com” zaoferował zakup 111 Tesli Model 3, jeśli firma Elona Muska przyjmie Bitcoin Cash do płatności za samochody.
 • Użytkownicy Venmo mogą kupować i sprzedawać kryptowaluty
  Aplikacja płatności mobilnych Venmo, firmy PayPal pozwoli teraz użytkownikom kupować, przechowywać i sprzedawać bitcoiny oraz inne cyfrowe tokeny. To kolejny duży krok w stronę przeniesienia kryptowalut do głównego nurtu rynku finansowego.
 • Oszust ICO przyznał się do wyłudzenia 7 mln USD
  Zgodnie z ogłoszeniem Departamentu Sprawiedliwości USA (DoJ) z 20 kwietnia, 24-letni mieszkaniec Nowego Jorku Justin Cheng, przyznał się do pozyskania tej sumy za pomocą fałszywych wniosków kredytowych i wprowadzania w błąd inwestorów w ICO z 2018 roku.
 • Coinbase dodaje wsparcie dla governance tokena Ampleforth FORTH
  Wkrótce po ogłoszeniu uruchomienia tokena zarządzania Ampleforth – FORTH, Coinbase Pro wprowadziła go na swoją platformę.
Najważniejsze newsy z branży kryptowalut (21.04.2021) - CrypSreklama
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.