Propozycja kupna 111 samochodów Tesli za BCH | Wiadomości | CrypS.

Propozycja kupna 111 samochodów Tesli za BCH

Konrad Juszczyk
Propozycja kupna 111 samochodów Tesli za BCH

20 kwietnia mężczyzna z kanału na YouTube „1stmil.com” zaoferował zakup 111 Tesli Model 3, jeśli firma Elona Muska przyjmie Bitcoin Cash do płatności za samochody.

Ciekawa propozycja

Prowadzący kanał „1stmil.com” nagrywający z parkingu dealera Tesli wyjaśnił w swoim filmie, że jeśli Elon Musk nakłoni Teslę do przyjmowania Bitcoin Cash (BCH) za swoje samochody, planuje zobowiązać się do zakupu 111 sztuk Tesli Model 3. Na razie Tesla akceptuje tylko płatności bitcoinami (BTC) i co ważne nie zamienia ich na fiat.

Wielu posiadaczy Bitcoin Cash ma dużo pieniędzy i chce je wydać — mówi prowadzący 1stmil.com

Koszt zakupu 111 Tesli Model 3 przy podstawowej sugerowanej cenie detalicznej wynoszącej około 38,500 USD na samochód kosztowałby ponad 4,2 miliona USD. Film mimo niewielkiej ilości odtworzeń na YouTube, stał się popularny na forum Reddit r/btc z ponad 500 pozytywnymi głosami i wieloma komentarzami zwolenników BCH dyskutujących o tym wydarzeniu. Po publikacji filmu gospodarz opublikował kolejne dwa dotyczące tego samego tematu, tłumacząc, że plany kupna takiej ilości aut nie są wymysłem bogacza, a chęcią otworzenia biznesu wykorzystującego samochody elektryczne.

Pomysł w teorii wydaje się naprawdę ciekawy, jednak Tesla jest ogromną firmą, która tylko z inwestycji w BTC mogła zarobić do nawet 1 miliarda dolarów, a sama spółka jest wyceniana na kolejne miliardy. 3 miliony dolarów przy takich liczbach to niewiele jak za poważną decyzję marketingową firmy. Można nawet zakładać, że gdyby 3 miliony poszły prosto do Elona, bez kupna aut, odrzuciłby on propozycję.

Propozycja kupna 111 samochodów Tesli za BCH
reklama
reklama