Podsumowanie dnia w krypto [Newsy z 21.10.21] | Wiadomości | CrypS.

Podsumowanie dnia w krypto [Newsy z 21.10.21]

Konrad Juszczyk
Podsumowanie dnia w krypto [Newsy z 21.10.21]
 • Google tłumaczy jak hakerzy przejęli tysiące dużych kont YouTube
  Google rzuciło światło na falę ataków hakerskich, które zmieniły kanały twórców w oszustwa kryptowalutowe.
 • Plan rekompensat Mt.Gox przyjęty. Byli klienci dostaną 150 000 BTC ($9,9 mld)
  Powiernik Mt.Gox potwierdził dziś, że wierzyciele zlikwidowanej giełdy kryptowalut opowiedzieli się za przyjęciem jego planu wypłaty rekompensat. Nie wcześniej niż za miesiąc 24 000 poszkodowanych podzieli między siebie 150 000 bitcoinów.
 • Chiny naciskają na McDonald’s, aby wdrożył system cyfrowego juana przed Olimpiadą
  Chiny nakazały sieci fast-foodów McDonald’s rozszerzyć testy systemu cyfrowego juana jeszcze przed rozpoczęciem Zimowych Igrzysk Olimpijskich w Pekinie.
 • FCA uruchamia kampanię na TikToku i YouTube, w której ostrzega przed kryptowalutami
  Według iNews, brytyjski Financial Conduct Authority (FCA) rozpoczął kampanię na TikToku i YouTube. Ostrzega w niej młodych ludzi przed ryzykiem związanym z inwestowaniem w kryptowaluty.
 • Volaris dodaje płatności Bitcoin w Salwadorze
  Prezydent Salwadoru Nayyib Bukele ogłosił, że lokalne linie lotnicze Volaris zaczęły przyjmować płatności w cyfrowym złocie.
 • Vitalik Buterin znowu zdumpował psie tokeny
  Twórca Ethereum wyprzedał kolejne psie monety warte 4,3 miliona dolarów, które trafiły do jego portfela w ciągu ostatnich kilku miesięcy. Część pozyskanych w ten sposób funduszy przeznaczył na szczytne cele.
 • Hakerzy ukradli 1,9 miliona dolarów z protokołu PancakeHunny
  20 października zdecentralizowany protokół PancakeHunny został zaatakowany i stracił 388 BNB i około 1,9 miliona dolarów w stablecoinach.
 • Pakistański sąd najwyższy wzywa rząd do uregulowania kryptowalut
  Sąd najwyższy pakistańskiej prowincji Sindh zwrócił się do rządu o przedstawienie warunków regulacji kryptowalut. Według pakistańskiego dziennika The Express Tribune, sąd wydał instrukcje dla rządu podczas rozpatrywania pozwu, który, kwestionuje legalność zakazu obrotu kryptowalutami z 2018 roku.
 • Australijski senat przedstawia rekomendacje dla regulacji kryptowalutowych
  Komisja działająca w australijskim senacie przedstawiła końcowy raport z trwającego rok przeglądu podejścia kraju do regulacji kryptowalut i blockchain. Raport jest pierwszą próbą wytyczenia jasnych ram dla krajowego sektora aktywów cyfrowych.
 • McLaren Racing uruchamia platformę NFT na Tezos
  Brytyjski zespół wyścigów samochodowych, McLaren Racing, ogłosił uruchomienie platformy NFT, na której fani i kolekcjonerzy sztuki cyfrowej mogą kupować i sprzedawać cyfrowe dzieła sztuki. Nowe przedsięwzięcie zostanie zbudowane na popularnym blockchainie Tezos.
Podsumowanie dnia w krypto [Newsy z 21.10.21]reklama
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.