Podsumowanie dnia w krypto [Newsy z 19.05.21] | Wiadomości | CrypS.

Podsumowanie dnia w krypto [Newsy z 19.05.21]

Konrad Juszczyk
Podsumowanie dnia w krypto [Newsy z 19.05.21]
 • Co oznacza spadek BTC?
  Rynek kryptowalut pozostaje w „trybie rzezi”. Cena bitcoina spadła drastycznie dziś pociągając za sobą szereg innych kryptowalut w dół. Dowiedz się, czym taki ruch jest spowodowany i co może oznaczać.
 • Nvidia osłabia potencjalny hash rate w układach GeForce
  Producent sprzętu komputerowego Nvidia zmniejsza potencjalny hash rate swoich kart graficznych GeForce, aby zniechęcić do ich stosowania w wydobyciu kryptowalut.
 • Chiny zakazują instytucjom wspierania działalności związanej z kryptowalutami
  Chiny zakazały obsługi transakcji mających związek z kryptowalutami oraz skierowały ostrzeżenie do inwestorów indywidualnych. Stanowisko władz zostało wyrażone poprzez oświadczenie podpisane przez 3 branżowe organizacje.
 • BlockFi przez przypadek wysłał miliony dolarów w BTC
  Firma kryptograficzna BlockFi przez przypadek zdeponowała na kontach swoich użytkowników bitcoiny warte miliony dolarów. W efekcie firma wysłała maile z prośbą o zwrot, z groźbą o podjęcie kroków prawnych. Łączna wartość środków nie jest znana, jednak pewien użytkownik BlockFi otrzymał ponad 700 BTC na swoje konto.
 • Wells Fargo otworzy dostęp do kryptowalut dla inwestorów
  Dział zarządzania aktywami holdingu finansowego Wells Fargo zapewni kwalifikowanym inwestorom dostęp do kryptowalut. „Uważamy, że branża osiągnęła poziom dojrzałości, który pozwala na uznanie kryptowalut za opłacalne aktywa inwestycyjne”.
 • Stakowanie Ethereum zmniejszy zużycie energii o 99%
  Według nowego wpisu na blogu Carla Beekhuizena, Ethereum po przejściu na proof-of-stake zmniejszy zużycie energii o 99,95%.
 • Stablecoin Tether (USDT) będzie dostępny na Avalanche
  Zgodnie z najnowszymi informacjami, stablecoin Tether (USDT) jest o krok od uruchomienia na blockchainie Avalanche.
 • Rynek przeszedł w tryb ekstremalnego strachu
  Podczas pogłębienia obecnej korekty indeks Fear & Greed spadł do najniższych wartości od kwietnia 2020 roku. Analitycy zauważyli, że obecna wartość wskaźnika okazała się poniżej poziomów obserwowanych w okresie sprzedażowym 12-13 marca 2020 r .
Podsumowanie dnia w krypto [Newsy z 19.05.21]reklama
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.