Podsumowanie dnia w krypto [Newsy z 19.03.21] | Wiadomości | CrypS.

Podsumowanie dnia w krypto [Newsy z 19.03.21]

Konrad Juszczyk
Podsumowanie Dnia, czyli najważniejsze newsy z branży kryptowalut z dnia 18.03.2021
 • Szybkie płatności BTC na Twitterze za pomocą Bottlepay
  Użytkownicy Twittera będą mogli od teraz wysyłać Bitcoiny w czasie rzeczywistym ze swoich kont na platformie, po uruchomieniu aplikacji Bottlepay. Usługa ma również zawitać w nadchodzących miesiącach do Reddita, Discorda, Twitcha i Telegrama.
 • Tony Hawk sprzedaje swój NFT
  Legenda skateboardingu Tony Hawk, znany ze swojej kariery zawodowej przesuwającej granice, ujawnił w mediach społecznościowych, że wyda swoje NFT za pośrednictwem platformy Ethernity Chain. Hawk w niewymiennych tokenach ma umieścić sztuczką ollie 540 stopni.
 • Bitfinex usuwa 26 tokenów
  Giełda Bitfinex wycofuje z obrotu następujące tokeny: AirSwap (AST), Aventus (AVT), Contentbox (BOX), Cindicator (CND), Cortex (CTXC) , DragonChain (DRGN), DATA (DTA), Dragon Token (DTX), DAOstack (GEN), Hydro Protocol (HOT), IOS (IOST), MATRIX (MAN), MobileGO (MGO), MedicalChain (MTN), Nucleus Vision (NCASH), OKEX (OKB), OnLive (ONL), Ripio Credit Network (RCN), Request Network (REQ), RSK Infrastructure Framework (RIF), Swarm (SWM), Tripio (TRIO), Monolith (TKN), BLOCKv (VEE), WePower (WPR) i Waltonchain (WTC).
 • Wartość jedyną zaletą bitcoina? Zdania wielkich banków
  Inwestycyjne szaleństwo związane z bitcoinem i ogromnym wzrostem jego wartości skupia na sobie uwagę coraz szerszych kręgów opinii publicznej. Nic dziwnego, że swoje opinie na temat rynku kryptowalutowego wygłaszają również wielkie banki, które coraz częściej spoglądają w tę stronę branży finansowej.
 • Lindsay Lohan wyda swój NFT
  Lindsay Lohan emitująca własne NFT za pośrednictwem Tron jest sygnałem bardzo gorącego rynku. Była gwiazda Disneya planuje wystawić na aukcję niewymienne tokeny 20 marca. Cyfrowi artyści i muzycy zarabiają miliony dolarów na aukcjach i sprzedaży tego rodzaju aktywów.
 • Pakistańska prowincja tworzy komitet ds. kryptowalut
  Pakistańska prowincja Khyber Pakhtunkhwa (Chajber Pasztunchwa), lub KP, utworzyła federalny komitet, którego celem jest przygotowanie nowej polityki kryptowalutowej, w tym wspieranego przez rząd wydobycia kryptowalut.
Podsumowanie Dnia, czyli najważniejsze newsy z branży kryptowalut z dnia 18.03.2021reklama
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.