Robinhood planuje wprowadzić portfel kryptowalut | Wiadomości | CrypS.

Robinhood planuje wprowadzić portfel kryptowalut

Konrad Juszczyk
Robinhood planuje dodanie usługę portfela kryptowalutowego

Współzałożyciel i dyrektor generalny Robinhood ogłosił, że chce jak najszybciej wprowadzić portfel kryptograficzny do funkcjonalności platformy handlowej .

Nowa funkcja od Robinhood

Dyrektor generalny Robinhood, Vlad Tenev, pospiesza inżynierów oprogramowania, aby ulepszyli ofertę kryptowalut poprzez uruchomienie portfela kryptograficznego dla platformy handlowej. Tenev, powiedział wczoraj podczas rozmowy na Youtube, że firma pracuje nad funkcją, aby została wprowadzona „tak szybko, jak to możliwe”. Dyrektor Robinhood ujawnił w dyskusji, że nadchodzącemu portfelowi kryptowalutowemu mogą towarzyszyć nowe kryptowaluty, które dołączą do platformy.

Po drodze możemy dodać kilka nowych monet.

 

 

Robinhood nie pozwala obecnie użytkownikom na przesyłanie i wycofywanie kryptowalut, podobnie jak PayPal. Platforma handlowa jednak rozważa dodanie tych funkcji w przyszłości i przypuszczalnie nawet portfel kryptograficzny mógłby posiadać taką opcję. Przypominamy, że w pierwszych 2 miesiącach 2021 roku liczba użytkowników kryptowalutowych firmy wzrosła o 6 milionów.

Nie wszystko idzie tak gładko

Głównym sloganem Robinhood dotychczas było to, że platforma dostępna jest dla wszystkich. Jednak w styczniu tego roku Robinhood zamroził transakcje akcjami GameStop ($ GME) po tym, jak ich wartość wzrosła w wyniku wspólnych wysiłków słynnej teraz grupy na Reddicie – WallStreetBets. Robinhood zniósł następnie ograniczenia dotyczące handlu $GME i wyjaśnił , że narzucił je ze względu na fakt, że nie miał wystarczającej ilości gotówki, aby spełnić wymogi regulacyjne. Niesmak jednak pozostał, a wielu handlowców opuściło platformę na stałe.

Robinhood planuje dodanie usługę portfela kryptowalutowegoreklama
reklama

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.