Podsumowanie dnia w krypto [newsy z 19.01.22] | Wiadomości | CrypS.

Podsumowanie dnia w krypto [newsy z 19.01.22]

Anna
Podsumowanie dnia w krypto [newsy z 19.01.22]
 • FCA proponuje uznanie kryptowaluty za inwestycje wysokiego ryzyka
  Brytyjski Urząd Nadzoru Finansowego (FCA) zaproponował zaostrzenie zasad dotyczących sposobu reklamowania inwestycji wysokiego ryzyka, takich jak aktywa cyfrowe.
 • USDC wyprzedza Tether w sieci Ethereum
  Stablecoin USD Coin (USDC) firmy Circle osiągnął ważny kamień milowy, prześcigając Tether (USDT) pod względem całkowitej podaży w sieci Ethereum. Aktualna podaż USDC w sieci Ethereum wynosi 40,06 mld tokenów, a podaż USDT to 39,82 mld.
 • Co piąty Chińczyk z portfelem dla e-Juana
  Portfel e-CNY chińskiego banku centralnego należy do najszybciej zdobywających popularność aplikacji w Państwie Środka. Aktualnie, około 261 milionów klientów indywidualnych dołączyło do ekosystemu przygotowanego do przechowywania i wymiany cyfrowego Juana.
 • OpenSea potwierdza przejęcie Dharma Labs
  Rynek NFT OpenSea potwierdził zakup Dharma Labs, twórcy portfela Ethereum z możliwością kupowania tokenów za fiat. Transakcja zintegruje elementy infrastruktury projektu, aby ułatwić zakup, sprzedaż i wydawanie niezamiennych tokenów.
 • Singapur wyłącza bitomaty
  ATM, czyli bitomaty, stanowią wygodną platformę do handlu tokenami cyfrowymi. Singapur zdecydował się na ich wyłączenie, by ograniczyć konsumencką reklamę kryptowalut.
 • Opera przedstawia skoncentrowaną na Web 3.0 przeglądarkę krypto
  Norweska firma Opera wydała wersję beta przeglądarki z wbudowanymi funkcjami Web 3.0 dla urządzeń z systemem Windows, macOS i Android. Przeglądarka zawiera nowy portfel bez zabezpieczeń, który pozwala na bezpośredni dostęp do kryptowalut lub logowanie do zdecentralizowanych aplikacji bez instalowania jakichkolwiek rozszerzeń.
 • Kanadyjczycy gotowi na zapłatę w kryptowalutach
  67% Kanadyjczyków jest zainteresowanych przeniesieniem wypłat do krypto w ciągu najbliższych pięciu lat. Takie wyniki uzyskano w firmie marketingowo-konsultingowej Capterra.
Podsumowanie dnia w krypto [newsy z 19.01.22]
reklama
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.