Podsumowanie dnia w krypto [Newsy z 18.11.21] | Wiadomości | CrypS.

Podsumowanie dnia w krypto [Newsy z 18.11.21]

Konrad Juszczyk
podsumowanie dnia w kryptowalut 18.11.2021
 • MetaMask posiada 21 milionów użytkowników miesięcznie
  Portfel Ethereum MetaMask ogłosił posiadanie 21 milionów użytkowników, co jest wzrostem o 420% od kwietnia tego roku. ConsenSys stojący za portfelem ogłosił w tym samym momencie rundę finansowania w wysokości 200 milionów dolarów.
 • Changpeng Zhao zapowiada, że rozda większość swego bogactwa
  Szef giełdy Binance Changpeng Zhao udzielił wywiadu agencji Associated Press, w którym stwierdził, że zamierza oddać nawet 99% swojego bogactwa. Prezes największej giełdy kryptowalutowej na świecie powiedział również, że nie rozumie fenomenu dogecoina.
 • Gemini przygotowuje się do zebrania 400 milionów dolarów
  Spółka macierzysta giełdy kryptowalut Gemini, Gemini Space Station, LLC, jest bliska zamknięcia pierwszej rundy finansowania, kierowanej przez Morgan Creek Digital. Inwestorzy zainwestują w firmę 400 milionów dolarów, wyceniając ją na 7,1 miliarda dolarów, donosi Forbes .
 • Crypto.com płaci 700 mln USD za zmianę nazwy hali Staples Center w Los Angeles
  Jedna z wizytówek Los Angeles, hala sportowo-widowiskowa Staples Center, zostanie przemianowana na Crypto.com Arena. Giełda kryptowalut wykupiła prawa do nazwy obiektu, płacąc 700 mln dolarów w gotówce.
 • EBC wiąże pogoń za zyskami z kryptowalut z inflacją i niestabilnością rynku
  Europejski Bank Centralny (EBC) wymienił rynek kryptowalut wśród innych czynników, które jego zdaniem mogą pogłębić możliwe załamanie na rynkach finansowych, jeśli poziom ożywienia gospodarczego będzie niższy od oczekiwań.
 • Jordan Peterson zainwestował w bitcoin
  Jordan Peterson, filozof, profesor psychologii na Uniwersytecie w Toronto i pisarz, powiedział, że „kupił trochę więcej bitcoinów” po rozmowie z ekonomistą Saifedinem Ammusem na antenie swojego podcastu.
 • Ripple przedstawia swoją wizję regulacji kryptowalut
  Ripple opublikowało propozycję regulacji kryptowalut w Stanach Zjednoczonych. Projekt został przedstawiony w trakcie toczącej się batalii prawnej Ripple z Komisją Papierów Wartościowych i Giełd (SEC).
 • Żadna firma nie może posiadać metawersum – mówi prezes Epic Games
  Metawersum wzbudza ostatnio spore zainteresowanie. Głównie ze względu na rebranding Facebooka na Meta. Wpływ ma jednak też szybki rozwój sektora NFT i rosnące zainteresowanie grami metawersum opartymi na Ethereum. Twórca Fortnite, firma Epic Games, również widzi ogromne możliwości w tej przestrzeni. Jej prezes nie zamierza jednak zagarnąć całego tortu dla siebie.
podsumowanie dnia w kryptowalut 18.11.2021
reklama
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.