MetaMask posiada 21 milionów użytkowników miesięcznie | Wiadomości | CrypS.

MetaMask posiada 21 milionów użytkowników miesięcznie

Konrad Juszczyk
metamask inwestorzy instytucjonalni

Portfel Ethereum MetaMask ogłosił posiadanie 21 milionów użytkowników, co jest wzrostem o 420% od kwietnia tego roku. ConsenSys stojący za portfelem ogłosił w tym samym momencie rundę finansowania w wysokości 200 milionów dolarów.

Wzrost liczby użytkowników MetaMask

MetaMask miał w kwietniu 5 milionów użytkowników. Obecnie zgłasza 21 milionów dzięki wzrostowi DeFi, NFT, gier opartych o blockchain Ethereum. Liczby udostępnione dzisiaj w ramach ogłoszenia ConsenSys o zbieraniu funduszy o wartości 200 milionów dolarów jasno pokazują: ludzie korzystają z MetaMask. Firma ogłosiła dzisiaj, że jej flagowy produkt z portfolio, portfel Ethereum MetaMask, jest obecnie używany przez 21 milionów osób każdego miesiąca. Jeszcze w kwietniu, kiedy aktywność DeFi rosła , a mania NFT była na najwyższych obrotach, MetaMask miał 5 milionów aktywnych użytkowników miesięcznie. To wzrost o 420% w ciągu siedmiu miesięcy, z czego 11 milionów z tych użytkowników weszło na rynek w ciągu ostatnich trzech miesięcy, ze względu na DeFi i NFT.

Nie tylko użytkownicy MetaMask rośli przez lata, ale także jej usługi. Na początku była to wtyczka przeglądarki, a następnie obługa NFT. Cantele będący częścią zespołu MetaMask powiedział, że jest dumny z tego, co osiągnął portfel. Jak podkreślał w swojej wypowiedzi podstawową misją MetaMask była demokratyzacja zdecentralizowanej sieci, aby była użyteczna i dostępna dla wszystkich. Teraz plany kierują się w stronę ułatwienia korzystania z aplikacji, ponieważ nie jest tak intuicyjna jak np. giełdy kryptowalut.

metamask inwestorzy instytucjonalni
reklama
reklama