MetaMask posiada 21 milionów użytkowników miesięcznie | Wiadomości | CrypS.

MetaMask posiada 21 milionów użytkowników miesięcznie

Konrad Juszczyk
metamask inwestorzy instytucjonalni

Portfel Ethereum MetaMask ogłosił posiadanie 21 milionów użytkowników, co jest wzrostem o 420% od kwietnia tego roku. ConsenSys stojący za portfelem ogłosił w tym samym momencie rundę finansowania w wysokości 200 milionów dolarów.

Wzrost liczby użytkowników MetaMask

MetaMask miał w kwietniu 5 milionów użytkowników. Obecnie zgłasza 21 milionów dzięki wzrostowi DeFi, NFT, gier opartych o blockchain Ethereum. Liczby udostępnione dzisiaj w ramach ogłoszenia ConsenSys o zbieraniu funduszy o wartości 200 milionów dolarów jasno pokazują: ludzie korzystają z MetaMask. Firma ogłosiła dzisiaj, że jej flagowy produkt z portfolio, portfel Ethereum MetaMask, jest obecnie używany przez 21 milionów osób każdego miesiąca. Jeszcze w kwietniu, kiedy aktywność DeFi rosła , a mania NFT była na najwyższych obrotach, MetaMask miał 5 milionów aktywnych użytkowników miesięcznie. To wzrost o 420% w ciągu siedmiu miesięcy, z czego 11 milionów z tych użytkowników weszło na rynek w ciągu ostatnich trzech miesięcy, ze względu na DeFi i NFT.

Nie tylko użytkownicy MetaMask rośli przez lata, ale także jej usługi. Na początku była to wtyczka przeglądarki, a następnie obługa NFT. Cantele będący częścią zespołu MetaMask powiedział, że jest dumny z tego, co osiągnął portfel. Jak podkreślał w swojej wypowiedzi podstawową misją MetaMask była demokratyzacja zdecentralizowanej sieci, aby była użyteczna i dostępna dla wszystkich. Teraz plany kierują się w stronę ułatwienia korzystania z aplikacji, ponieważ nie jest tak intuicyjna jak np. giełdy kryptowalut.

metamask inwestorzy instytucjonalni
reklama
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.