Podsumowanie dnia w krypto [Newsy z 18.01.21] | Wiadomości | CrypS.

Podsumowanie dnia w krypto [Newsy z 18.01.21]

Konrad Juszczyk
Podsumowanie Dnia z branży krypto (kryptowaluty, blockchain, CBDC) - Cryps.pl [18.01.21]
  • Banki Centralne zrobią wszystko aby powstrzymać kryptowaluty

Miliarder Frank Giustra twierdzi, że światowe rządy i banki centralne zrobią wszystko co w ich mocy, aby zahamować rozwój Bitcoina.

  • AC Milan wykorzystuje blockchain, aby dotrzeć do 450 milionów fanów

Europejski gigant piłkarski, AC Milan, wykorzystuje tokeny kibiców oparte na technologii blockchain, aby dotrzeć do 450 milionów swoich fanów. Dodanie AC Milan zwiększa liczbę organizacji sportowych w blockchainie Chiliz do 20. Są to między innymi – FC Barcelona, ​​Paris Saint-Germain, AS Roma i Atletico Madryt, a także różne drużyny e-sportowe i wiodące Organizacja MMA, UFC .

  • Maps.me zebrało 50 milionów dolarów na budowę ekosystemu DeFi

Nowy projekt od Maps.me może dorzucić swoje pięć groszy do masowego wdrożenia DeFi. Firma zebrała 50 mln dolarów, aby dodać nowe funkcje na platformie.

  • Brytyjski doradca finansowy chce zakazu transakcji kryptowalutowych

Neil Liversidge, niezależny doradca finansowy i współzałożyciel firmy West Riding Personal Financial Solutions, zarejestrował petycję wzywającą rząd i parlament Wielkiej Brytanii do uchwalenia przepisów zakazujących rezydentom dokonywania transakcji przy użyciu bitcoina i innych kryptowalut.

  • Kryptowalutowa giełda Livecoin zamyka działalność

Przedstawiciele kryptowalutowej giełdy Livecoin, która pod koniec grudnia ubiegłego roku padła ofiarą ataku hakerów, poinformowali o zamknięciu działalności i wypłacie depozytów. Zgodnie z oficjalnym komunikatem, szkody techniczne i straty finansowe są tak duże, że kontynuacja działalności jest niemożliwa.

  • Grayscale zebrał jednego dnia 700 mln USD

Firma zarządzająca największym kryptowalutowym funduszem inwestycyjnym na świecie zebrała 700 milionów dolarów na kryptowaluty dla jej klientów w ciągu jednego dnia.

  • Trezor wykrył scam w Google Play

Twórcy portfela sprzętowego Trezor ostrzegli użytkowników Androida przed fałszywą aplikacją „Mobile Manager Wallet” rozpowszechnianą w sklepie Google Play. Aplikacja została pobrana już tysiące razy i naraża użytkowników na utratę środków. Firma ostrzegła, że ​​złośliwa aplikacja nie ma nic wspólnego z Trezorem ani SatoshiLabs i odradzała jej instalowanie.

Podsumowanie Dnia z branży krypto (kryptowaluty, blockchain, CBDC) - Cryps.pl [18.01.21]
reklama
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.