Grayscale zebrał jednego dnia 700 mln USD | Wiadomości | CrypS.

Grayscale zebrał jednego dnia 700 mln USD

Konrad Juszczyk
grayscale nabyło kryptowalut za 700 milionów dolarów

Firma zarządzająca największym kryptowalutowym funduszem inwestycyjnym na świecie zebrała 700 milionów dolarów na kryptowaluty dla jej klientów w ciągu jednego dnia.

Wielkie zakupy

Gigant zarządzający aktywami kryptograficznymi już o łącznej wartości ponad 27 miliardów dolarów, pobił rekord 15 stycznia przyciągając około 700 milionów dolarów do swoich produktów inwestycyjnych w ciągu jednego dnia. CEO firmy mówi, że widzi wzrost dynamiki trwający od czwartego kwartału.

Zgodnie z oficjalnym ogłoszeniem dyrektora generalnego Grayscale, firma odnotowała znaczne wzrosty ze względu na rosnące zapotrzebowanie na zasoby cyfrowe. W czwartym kwartale 2020 roku Grayscale zebrało ponad 3,3 miliarda dolarów ze swoich produktów inwestycyjnych w kryptowalutach.

W raporcie za czwarty kwartał 2020 roku, Grayscale wspomniało, że ​​93% inwestycji pochodziło od inwestorów instytucjonalnych. Co więcej, Grayscale’s Bitcoin Trust jest największym narzędziem inwestycyjnym pod względem wartości, ponieważ firma ma ponad 610,000 BTC o wartości około $.... Warto wspomnieć, że jeszcze w listopadzie 2020 roku, Grayscale zarządzało aktywami o wartości zaledwie 10 miliardów dolarów.

grayscale nabyło kryptowalut za 700 milionów dolarówreklama
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.