Grayscale zebrał jednego dnia 700 mln USD | Wiadomości | CrypS.

Grayscale zebrał jednego dnia 700 mln USD

Konrad Juszczyk
grayscale nabyło kryptowalut za 700 milionów dolarów

Firma zarządzająca największym kryptowalutowym funduszem inwestycyjnym na świecie zebrała 700 milionów dolarów na kryptowaluty dla jej klientów w ciągu jednego dnia.

Wielkie zakupy

Gigant zarządzający aktywami kryptograficznymi już o łącznej wartości ponad 27 miliardów dolarów, pobił rekord 15 stycznia przyciągając około 700 milionów dolarów do swoich produktów inwestycyjnych w ciągu jednego dnia. CEO firmy mówi, że widzi wzrost dynamiki trwający od czwartego kwartału.

Zgodnie z oficjalnym ogłoszeniem dyrektora generalnego Grayscale, firma odnotowała znaczne wzrosty ze względu na rosnące zapotrzebowanie na zasoby cyfrowe. W czwartym kwartale 2020 roku Grayscale zebrało ponad 3,3 miliarda dolarów ze swoich produktów inwestycyjnych w kryptowalutach.

W raporcie za czwarty kwartał 2020 roku, Grayscale wspomniało, że ​​93% inwestycji pochodziło od inwestorów instytucjonalnych. Co więcej, Grayscale’s Bitcoin Trust jest największym narzędziem inwestycyjnym pod względem wartości, ponieważ firma ma ponad 610,000 BTC o wartości około $.... Warto wspomnieć, że jeszcze w listopadzie 2020 roku, Grayscale zarządzało aktywami o wartości zaledwie 10 miliardów dolarów.

grayscale nabyło kryptowalut za 700 milionów dolarów
reklama
reklama