Podsumowanie dnia w krypto [Newsy z 16.12] | Wiadomości | CrypS.

Podsumowanie dnia w krypto [Newsy z 16.12]

Konrad Juszczyk
Podsumowanie dnia w krypto cryps 16.12
  • Cena bitcoina po raz pierwszy w historii osiąga 20000 USD

Najpopularniejsza kryptowaluta na świecie przekroczyła poziom 20,000 USD co jest kamieniem milowym dla BTC i pozostałych altcoinów, które są zależne od niego. Jeżeli cena utrzyma się w najbliszych dniach na tym poziomie, może być to preludium do gwałtownego ruchu wzrostowego bitcoina.

  • Trump rozważa ułaskawienie Rossa Ulbrichta

Prezydent wyraził współczucie dla twórcy Silk Road i rozważa wpisanie jego nazwiska w kolejnej rundzie ułaskawienia przed inauguracją swojego demokratycznego przeciwnika.

  • Współzałożyciel Centra Tech został skazany na rok więzienia

Współzałożyciel Centra Tech Robert Farkas został wczoraj skazany na rok i jeden dzień więzienia za udział w scamie ICO, w którym oszukano inwestorów o wartości ponad 25 milionów dolarów. Program był wspierany przez Floyda Mayweathera przez co uzyskał duży rozgłos.

  • SEC oskarżył kolejnego promotora AirBit Club

Amerykańska Komisja Papierów Wartościowych i Giełd (SEC) oskarżyła kolejnego członka AirBit Club. Karina Chairez miała być wysokiej rangi promotorem tego wielopoziomowego systemu marketingowego.

  • Problemy Malty w drodze do stworzenia “blockchainowej wyspy”

Minister Finansów i Zatrudnienia Malty Clyde Caruana przyznał, że krajowy plan, aby stać się “blockchainową wyspą” napotyka na trudności. Są one związane z niechęcia lokalnych banków do współpracy z innowacyjnymi firmami.

  • Prawnik ofiar Arbistar apeluje do władz o aresztowanie CEO

Prawnik reprezentujący użytkowników w jednym z czterech pozwów zbiorowych przeciwko hiszpańskiemu deweloperowi botów tradingowych – Arbistar, apeluje do władz o podjęcie „zdecydowanych działań” przeciwko jego CEO.

  • Firma z aktywami o wartości 27 mld USD zainwestowała w BTC

Kolejny duży gracz na pokładzie zwanym BTC. Firma inwestycyjna Ruffer Investment Company przeznaczyła 2,5% swojego portfela (ponad 15 mln USD) w bitcoiny (BTC) na ubezpieczenie „przed dewaluacją światowych walut”.

  • Senator USA chce edukować polityków o bitcoinie

Pierwsza w historii kobieta wybrana na senatora stanu Wyoming, Cynthia Lummis, powiedziała, że zamierza przeprowadzić z innymi senatorami dyskusje na temat bitcoina. Jej zdaniem wiedza na temat kryptowalut w amerykańskim senacie jest zbyt niska.

  • Założyciel protokołu Nexus Mutual stracił 8 mln USD

Nieznany haker ukradł 8 mln USD z prywatnego portfela Hugh Karpa, prezesa platformy DeFi Nexus Mutual. Według informacji ujawnionych przez Nexus Mutual, środki zostały wyprowadzone w poniedziałek rano czasu UTC.

  • Świąteczny konkurs Binance z pulą nagród 40,000 BUSD

Kryptowalutowa giełda Binance ogłosiła świąteczny konkurs dla swych klientów. Łączna pula nagród wynosi 40 000 BUSD. Konkurs trwa do końca 20 grudnia.

Podsumowanie dnia w krypto cryps 16.12reklama
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.