Świąteczny konkurs Binance z pulą nagród 40 000 BUSD | Wiadomości | CrypS.

Świąteczny konkurs Binance z pulą nagród 40 000 BUSD

Mariusz Przepiórka
binance poradnik

Kryptowalutowa giełda Binance ogłosiła świąteczny konkurs dla swych klientów. Łączna pula nagród wynosi 40 000 BUSD. Konkurs trwa od 14 grudnia 2020 roku do godz. 23.59.59 w dniu 20 grudnia 2020.

Zgodnie z regulaminem zabawy uczestnicy w czasie trwania konkursu muszą posiadać minimalny całkowity wolumen depozytu (kupno i sprzedaż) w wysokości 500 EUR. Nagrody otrzyma 500 najlepszych traderów.

Nagrody zostaną dodane do portfeli Binance w ciągu dwóch tygodni po zakończeniu rywalizacji. Konkurs będzie dotyczył wszystkich obecnych i przyszłych par kwotowych oraz bazowych EUR. Aktualne pary to: ADA/EUR, BCH/EUR, BNB/EUR, BTC/EUR, DOT/EUR, ETH/EUR, LINK/EUR, LTC/EUR, SXP/EUR, XLM/EUR, XRP/EUR, YFI/EUR, EUR/BUSD i EUR/USDT.

Najlepsi traderzy zostaną uszeregowani według wolumenu obrotu (kupno i sprzedaż) EUR w okresie trwania konkursu, a wolumen obrotu dotyczy zarówno transakcji spot w EUR, jak i handlu margin w EUR (cross i izolowany margin). Pełny regulamin konkursu można znaleźć na stronie giełdy.

Podział nagród:

nagrody w konkursie binance
binance poradnik
reklama
reklama