Świąteczny konkurs Binance z pulą nagród 40 000 BUSD | Wiadomości | CrypS.

Świąteczny konkurs Binance z pulą nagród 40 000 BUSD

Redaktor: Albert Czajkowski
binance poradnik

Kryptowalutowa giełda Binance ogłosiła świąteczny konkurs dla swych klientów. Łączna pula nagród wynosi 40 000 BUSD. Konkurs trwa od 14 grudnia 2020 roku do godz. 23.59.59 w dniu 20 grudnia 2020.

Zgodnie z regulaminem zabawy uczestnicy w czasie trwania konkursu muszą posiadać minimalny całkowity wolumen depozytu (kupno i sprzedaż) w wysokości 500 EUR. Nagrody otrzyma 500 najlepszych traderów.

Nagrody zostaną dodane do portfeli Binance w ciągu dwóch tygodni po zakończeniu rywalizacji. Konkurs będzie dotyczył wszystkich obecnych i przyszłych par kwotowych oraz bazowych EUR. Aktualne pary to: ADA/EUR, BCH/EUR, BNB/EUR, BTC/EUR, DOT/EUR, ETH/EUR, LINK/EUR, LTC/EUR, SXP/EUR, XLM/EUR, XRP/EUR, YFI/EUR, EUR/BUSD i EUR/USDT.

Najlepsi traderzy zostaną uszeregowani według wolumenu obrotu (kupno i sprzedaż) EUR w okresie trwania konkursu, a wolumen obrotu dotyczy zarówno transakcji spot w EUR, jak i handlu margin w EUR (cross i izolowany margin). Pełny regulamin konkursu można znaleźć na stronie giełdy.

Podział nagród:

nagrody w konkursie binance
binance poradnikreklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.