Świąteczny konkurs Binance z pulą nagród 40 000 BUSD | Wiadomości | CrypS.

Świąteczny konkurs Binance z pulą nagród 40 000 BUSD

Mariusz Przepiórka
binance poradnik

Kryptowalutowa giełda Binance ogłosiła świąteczny konkurs dla swych klientów. Łączna pula nagród wynosi 40 000 BUSD. Konkurs trwa od 14 grudnia 2020 roku do godz. 23.59.59 w dniu 20 grudnia 2020.

Zgodnie z regulaminem zabawy uczestnicy w czasie trwania konkursu muszą posiadać minimalny całkowity wolumen depozytu (kupno i sprzedaż) w wysokości 500 EUR. Nagrody otrzyma 500 najlepszych traderów.

Nagrody zostaną dodane do portfeli Binance w ciągu dwóch tygodni po zakończeniu rywalizacji. Konkurs będzie dotyczył wszystkich obecnych i przyszłych par kwotowych oraz bazowych EUR. Aktualne pary to: ADA/EUR, BCH/EUR, BNB/EUR, BTC/EUR, DOT/EUR, ETH/EUR, LINK/EUR, LTC/EUR, SXP/EUR, XLM/EUR, XRP/EUR, YFI/EUR, EUR/BUSD i EUR/USDT.

Najlepsi traderzy zostaną uszeregowani według wolumenu obrotu (kupno i sprzedaż) EUR w okresie trwania konkursu, a wolumen obrotu dotyczy zarówno transakcji spot w EUR, jak i handlu margin w EUR (cross i izolowany margin). Pełny regulamin konkursu można znaleźć na stronie giełdy.

Podział nagród:

nagrody w konkursie binance
binance poradnikreklama
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.