Podsumowanie dnia w krypto [Newsy z 16.07.21] | Wiadomości | CrypS.

Podsumowanie dnia w krypto [Newsy z 16.07.21]

Konrad Juszczyk
Podsumowanie dnia w krypto [Newsy z 16.07.21]
 • Polska w TOP 10 pod względem liczby bankomatów kryptowalut
  Polska znalazła się w pierwszej dziesiątce krajów, w których znajduje się najwięcej bitomatów na świecie, posiadając 83 urządzenia.
 • PayPal podnosi limit zakupu kryptowaluty do 100 tys. USD
  Firma PayPal poinformowała, że podnosi limit zakupu kryptowalut dla obywateli USA do 100 000 USD tygodniowo. Wcześniej limit ten wynosił 20 000 USD tygodniowo.
 • Sąd odrzuca wniosek SEC w sprawie przeciwko Ripple
  Firma Ripple z siedzibą w San Francisco odniosła kolejne małe zwycięstwo w sądowej walce z amerykańską Komisją Papierów Wartościowych i Giełd (SEC).
 • Square stworzy nową platformę dla usług finansowych
  Dyrektor generalny Square, Jack Dorsey, napisał na Twitterze, że firma zbuduje „otwartą platformę programistyczną” o nazwie TBD.
 • FCA wyda 15 mln USD na ostrzeganie przed rynkiem krypto
  Financial Conduct Authority (FCA), brytyjski organ odpowiedzialny za regulację usług finansowych w kraju, rozpoczyna kampanię marketingową. Za jej pomocą chce ostrzec inwestorów przed ryzykiem związanym z kryptowalutami.
 • Binance boryka się z kolejnymi problemami regulacyjnymi
  Wielu regulatorów na całym świecie wystąpiło przeciwko gigantowi giełdy kryptograficznej. Tym razem Bank Centralny Litwy ostrzegł przed Binance. Niestety Włoska Komisja Papierów Wartościowych i Giełd (CONSOB) dołączyła do globalnej listy organów nadzoru, które przyglądają się Binance. 
 • Kolejny exploit DeFi – tym razem Bondly Finance
  Wygląda na to, że sektor zdecentralizowanych finansów (DeFi) nadal jest celem hakerów. Kolejny, tym razem dość popularny projekt, padł ofiarą exploita.
 • Kapitalizacja rynku kryptowalut spada poniżej 1,3 biliona USD
  Całkowita kapitalizacja rynkowa walut cyfrowych spadła poniżej 1,3 biliona dolarów. Największy na świecie zasób kryptograficzny -Bitcoin spadł poniżej 33 000 USD. Według ostatnich danych opublikowanych przez Coinmarketcap globalna kapitalizacja rynku kryptowalut straciła prawie 4% w ciągu ostatnich 24 godzin.
Podsumowanie dnia w krypto [Newsy z 16.07.21]
reklama
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.