Podsumowanie dnia w krypto [Newsy z 16.06.21] | Wiadomości | CrypS.

Podsumowanie dnia w krypto [Newsy z 16.06.21]

Konrad Juszczyk
Podsumowanie dnia w krypto [Newsy z 15.06.21]
 • Sprzedaż NFT drastycznie spada
  Najnowsze dane pokazują, że szaleństwo na niewymienne tokeny (NFT) opadło. Według specjalistów z branży może być to spowodowane MeeBits’ami lub załamaniem rynku z maja.
 • 17-latek z Tunezji aresztowany za korzystanie z bitcoinów
  Młody chłopak został aresztowany w Tunezji po dokonaniu transakcji online przy użyciu bitcoina. Minister finansów kraju stawił się w sprawie oskarżonego, mówiąc, że posiadanie bitcoinów musi zostać zdekryminalizowane.
 • 81% menedżerów funduszy uznaje bitcoina za bańkę
  Zgodnie z wynikami najnowszych badań przeprowadzonych przez Bank of America, ponad czterech na pięciu (81%) zarządzających funduszami uważa, że bitcoin jest bańką.
 • Szef Stripe nazywa siebie fanem bitcoina
  Prezes i współzałożyciel Stripe, John Collison, w wywiadzie dla Bloomberg TV określił siebie i firmę jako „entuzjastę bitcoina”. Zapytany o jego stosunek do bitcoina po odmowie wsparcia tego aktywa w 2018 roku, Collins odpowiedział, że nadal ma dla niego sympatię. Collison uważa, że ​​zasoby cyfrowe, podobnie jak inne sposoby przetwarzania transakcji międzynarodowych, muszą ewoluować równolegle.
 • Salwador rozważa wypłacanie pracownikom pensji w Bitcoinach
  Po przyjęciu bitcoina jako drugiego legalnego środka płatniczego w kraju, rząd Salwadoru rozważa, czy przedsiębiorstwa będą mogły płacić swoim pracownikom w bitcoinie.
 • SEC oskarża trzy osoby powiązane ze SCAMem ICO wartym 30 mln USD
  Amerykańska Komisja Papierów Wartościowych i Giełd (SEC) ogłosiła we wtorek, że oskarżyła trzy osoby powiązane z oszustwem ICO o wartości 30 milionów dolarów.
 • Revolut uruchomił handel nowymi kryptowalutami
  Brytyjska firma fintech Revolut uruchomiła handel tokenami DeFi AAVE, SUSHI, MIR, CRV, 1INCH, COMP, ENJ, BAT i OGN w swojej aplikacji mobilnej.
 • Maxine Waters ogłasza powołanie kryptowalutowej grupy roboczej w Kongresie
  Podczas przesłuchania przed grupą zadaniową ds. fintech w amerykańskiej Komisji Usług Finansowych, Maxine Waters powiedziała, że kongresmeni Partii Demokratycznej utworzyli grupę roboczą skupiającą się na kryptowalutach.
 • Bitcoin środkiem płatniczym w Panamie?
  W przyszłym miesiącu panamski kongresman Gabriel Silva planuje przedstawić projekt ustawy, która może potencjalnie stać się inicjatorem przyjęcia kryptowalut jako prawnego środka płatniczego i stworzyć zachęty podatkowe dla firm kryptograficznych.
Podsumowanie dnia w krypto [Newsy z 15.06.21]reklama
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.