Podsumowanie dnia w krypto [Newsy z 14.04.21] | Wiadomości | CrypS.

Podsumowanie dnia w krypto [Newsy z 14.04.21]

Konrad Juszczyk
Podsumowanie Dnia, czyli najważniejsze newsy z branży kryptowalut z dnia 14.04.021
 • Binance wystawi token giełdowy akcji Coinbase
  Binance doda token akcji Coinbase (COIN), po oficjalnym notowaniu na NASDAQ. Użytkownicy tak jak w przypadku akcji Tesli, będą mogli handlować ułamkowymi częściami akcji COIN na platformie Binance.
 • Ważna aktualizacja Ethereum ma zostać dziś wdrożona
  Na dziś (14 kwietnia) został zaplanowany mainnet aktualizacji Ethereum – Berlin, która ma wprowadzić kilka istotnych zmian. Hard-Fork koreluje z wystrzeleniem ETH na poziom powyżej 2,350 USD.
 • Dogecoin (DOGE) osiąga nowe ATH
  Dogecoin osiągnął nowy rekord wszech czasów, podczas gdy rośnie zainteresowanie kryptowalutami w głównym nurcie, a łączna kapitalizacja rynkowa kryptowalut osiąga 2,2 biliona dolarów. Chociaż dokładny powód rajdu nie jest znany, najpopularniejsza moneta mema na rynku kryptowalut znajduje się teraz w 10 największych kryptowalut pod względem kapitalizacji rynkowej.
 • Władze Wenezueli przejęły 76 koparek ASIC
  Wenezuelskie władze skonfiskowały 76 koparek BTC. Jak twierdzą urzędnicy, w dokumentacji dotyczącej urządzeń pojawiły się nieścisłości.
 • US Postal Service planuje obsługę tokenów pocztowych
  Poczta Stanów Zjednoczonych wkrótce wkroczy na rynek tokenów niewymiennych NFT. Nie jedak po to, aby wydawać dzieła sztuki lub muzykę, ale raczej po to, aby pomóc klientom w zakupie przesyłek pocztowych. USPS zatwierdziło swoje tokeny pocztowe do użytku w Stanach Zjednoczonych. Tokeny są cyfrowo stemplowane na etykietach paczek USPS i wysyłanym fizycznym elemencie, tworząc weryfikowalny łańcuch dostaw dla aktywów cyfrowych i fizycznych, ponieważ wszystkie dane są rejestrowane w łańcuchu bloków.
 • Zmarł Bernie Madoff, twórca największej piramidy finansowej
  Nie żyje Bernie Madoff, twórca największej piramidy finansowej w historii. Madoff zmarł, przebywając w więzieniu. Warto dodać, że w 2009 roku został skazany na 150 lat więzienia po oszukaniu ponad 13 tys inwestorów.
 • Rumuński uniwersytet akceptuje płatności kryptowalutami
  Po rozpoczęciu przyjęć na kolejny rok akademicki latem tego roku, Sibiu Blaga University (ULBS) stanie się pierwszą instytucją wyższej edukacji w Rumunii, która zaakceptuje płatności w kryptowalutach. Z oferty uczelni będzie mogło skorzystać ponad 11 000 studentów.
Podsumowanie Dnia, czyli najważniejsze newsy z branży kryptowalut z dnia 14.04.021reklama
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.