Podsumowanie dnia w krypto [Newsy z 13.07.21] | Wiadomości | CrypS.

Podsumowanie dnia w krypto [Newsy z 13.07.21]

Konrad Juszczyk
Podsumowanie dnia w krypto [Newsy z 13.07.21]
 • Capital International Group kupuje 12,2% udziałów MicroStrategy
  MicroStrategy jest zdecydowanie największym biznesowym posiadaczem BTC na świecie. Firma posiada ponad 110 000 BTC, przez co stała się powodem zainteresowania Capital International Group, który kupił udziały w firmie.
 • Liczba adresów ETH współpracujących z protokołami DeFi osiąga 3 mln
  Według danych z Dune Analytics, liczba unikalnych adresów Ethereum, wchodzących w interakcję z protokołami DeFi, osiągnęła po raz pierwszy 3 miliony.
 • Clear Junction kończy współpracę z Binance
  Brytyjska firma przetwarzająca płatności – Clear Junction odmówiła przetwarzania płatności związanych z Binance.
 • Jihan Wu dostrzega korzyści wynikające z presji regulacyjnej
  Miliarder i współzałożyciel Bitmain, Jihan Wu powiedział CNBC, że zwiększony nadzór regulacyjny może przynieść korzyści branży kryptowalut. Jego zdaniem, regulacje „odsiewają napastników” i poprawiają reputację branży w warunkach szybkiego wzrostu.
 • Ataki ransomware przyniosły hakerom 33 mln USD w BTC
  Z danych udostępnionych przez Ransomwhere wynika, że hakerzy stojący za atakami ransomware zgarnęli od początku roku około 33 mln USD w BTC.
 • S&P Dow Jones uruchamia nowy indeks kryptowalut
  Wiodący dostawca indeksów i jednych z największych na świecie benchmarków akcji, wprowadził nowy indeks kryptowalut, który śledzi wyniki rynku aktywów cyfrowych. Indeks S&P Cryptocurrency Broad Digital Market Index, oznaczony jako BDM, śledzi ponad 240 aktywów cyfrowych w momencie uruchomienia i stanowi rozszerzenie niedawno wprowadzonych przez firmę testów porównawczych kryptowalut. 
 • Digital Large Cap Fund od Grayscale podlega teraz pod SEC
  Fundusz Digital Large Cap Fund od Grayscale złożył wniosek, aby stać się produktem podlegającym sprawozdawczości SEC. Ponadto, największy menedżer cyfrowych aktywów złożył w Komisji trzy kolejne oświadczenia rejestracyjne.
 • Indyjski bank ICICI powstrzymuje klientów przed inwestycjami kryptograficznymi
  ICICI Bank, jeden z największych prywatnych pożyczkodawców w Indiach, zintensyfikował ostatnio represje wobec handlu kryptowalutami, prosząc klientów o niewykorzystywanie zagranicznych przekazów pieniężnych do inwestowania w aktywa cyfrowe.
 • Brytyjska policja przejęła kryptowaluty o wartości 250 mln USD
  Funkcjonariusze londyńskiej policji poinformowali o kolejnej dużej konfiskacie cyfrowych walut. Tym razem w ręce policji wpadły kryptowaluty o wartości około 180 mln GBP (250 mln USD).
 • JPMorgan: Przyjęcie BTC przez Salwador może przeciążyć sieć
  Zespół analityków JPMorgan wyraził obawy dotyczące zwiększonej presji na sieć Bitcoina, którą może wywołać szeroka adopcja w Salwadorze.
 • Binance ponownie zawiesza wypłaty w funtach
  Binance zawiesiło wypłaty funta po tym, jak Faster Payments zakończyło umowę z giełdą kryptowalut. Posunięcie to nastąpiło po tym, jak brytyjski regulator usług finansowych, Financial Conduct Authority (FCA), powiedział, że Binance nie może podejmować regulowanej działalności w kraju.
Podsumowanie dnia w krypto [Newsy z 13.07.21]
reklama
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.