Podsumowanie dnia w krypto [Newsy z 08.11.21] | Wiadomości | CrypS.

Podsumowanie dnia w krypto [Newsy z 08.11.21]

Konrad Juszczyk
Podsumowanie dnia w krypto [Newsy z 08.11.21]
 • Kapitalizacja rynku kryptowalut osiąga 3 biliony dolarów
  Według CoinMarketCap łączna kapitalizacja rynkowa wszystkich aktywów kryptograficznych osiągnęła przez moment rekordowy poziom 3 bilionów dolarów.
 • BitBay zmienia nazwę na Zonda
  Jedna z największych giełd kryptowalut w Europie – BitBay zmienia nazwę na Zonda, jednocześnie przedstawiając plany rozwoju oraz ogłaszając nowy skład zarządu.
 • Bitcoin to katastrofa ekologiczna – uważa miliarder Tom Steyer
  Tom Seyer, miliarder funduszy hedgingowych i obrońca środowiska wyraził swój sceptyzm wobec Bitcoina, nazywając kryptowalutę katastrofą ekologiczną.
 • FBI ostrzega przed scamami wykorzystującymi bitomaty
  FBI wydało ostrzeżenie przed scamami, które do płatności wykorzystują bitomaty i kody QR.
 • Przeglądarka Brave doda obsługę ekosystemu Solana
  Brave CEO Brendan Eich i założyciel Solana Anatoly Yakovenko ogłosili partnerstwo, w ramach którego przeglądarka skoncentrowana na prywatności zintegruje obsługę blockchainu Solana.
 • bZx Network zhackowane na 55 mln USD
  Popularny protokół DeFi bZx stracił 55 milionów dolarów w wyniku hacku, podczas którego napastnik uzyskał dostęp do kluczy prywatnych. Póki co nie wiadomo w jaki sposób został przeprowadzony atak.
 • Szwecja wzywa do zakazania kopania bitcoinów w Unii Europejskiej
  Szwedzka Agencja Ochrony Środowiska i Urząd Nadzoru Finansowego zwróciły się do Unii Europejskiej, wzywając do wprowadzenia całkowitego zakazu kopania kryptowalut, opartych na algorytmie Proof-of-Work (PoW).
 • Kroger dementuje plotki o zaakceptowaniu Bitcoin Cash
  Dziś w sieci pojawiły się informacje dot. tego, że gigant spożywczy Kroger zacznie akceptować Bitcoin Cash (BCH) jako metodę płatności w swoich sklepach. Okazały się one jednak fałszywe. Firma zdementowała bowiem te plotki.
 • Kazachstan nakłada limity zakupów na detalicznych krypto inwestorów
  Władze w Kazachstanie wprowadziły ograniczenia dotyczące ilości kryptowalut, które inwestorzy detaliczni mogą kupić na lokalnych giełdach. Urzędnicy wyjaśnili tę decyzję potrzebą ochrony prywatnych osób przed narażeniem na ryzyko związane z cyfrowymi walutami.
Podsumowanie dnia w krypto [Newsy z 08.11.21]
reklama
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.