BitBay zmienia nazwę na Zonda | Wiadomości | CrypS.

BitBay zmienia nazwę na Zonda

Konrad Juszczyk
BitBay zmienia nazwę na Zonda

Jedna z największych giełd kryptowalut w Europie, zmienia nazwę na Zonda, jednocześnie przedstawiając plany rozwoju oraz ogłaszając nowy skład zarządu.

Czym jest Zonda?

Zgodnie z oficjalnymi informacjami giełda BitBay to od teraz Zonda. Platforma postanowiła przeprowadzić rebranding, zmieniając nazwę, logo oraz skład zarządu. Korzystanie z platformy pozostanie jednak takie jak było do tej pory, a dane kont użytkowników nie ulegną zmianom. Nazwa Zonda, czyli w wolnym tłumaczeniu „wiatr zmian”, odzwierciedla procesy, jakie zachodzą w branży, a także nową strategię firmy.

Nowe cele firmy skoncentrowane są na regulacjach, edukacji i większej przystępności pod okiem nowego kierownictwa. Ambitne plany mają pomóc w zwiększeniu globalnego zasięgu firmy. W celu ich realizacji powołano nowy zarząd spółki w skład którego wchodzą – CEO Przemysław Kral, Poland Country Head i Chief Growth Officer Kamil Sikorski oraz CCO Dawid Sendecki.

Co dalej?

Od dziś zauważymy pierwsze oznaki zmian, takie jak nowa strona główna, logo oraz nazwa, jednak to dopiero w 2022 roku ujrzymy nowości. Na początku nowego roku uruchomiona zostanie Zonda Academy, czyli platforma, której celem jest kształcenie ludzi w zakresie inwestycji w aktywa cyfrowe. Z kolei na przełomie drugiego i trzeciego kwartału 2022 roku ujrzymy nową platformą handlową i aplikację mobilną. W skrócie wszystkie te zmiany, jak twierdzi dawny BitBay, mają ułatwić proces uczestnictwa na rynku kryptowalut i pozwolić nowemu pokoleniu inwestorów zrozumieć jak korzystać i eksperymentować z aktywami cyfrowymi.

BitBay zmienia nazwę na Zonda
reklama
reklama