Podsumowanie dnia w krypto [newsy z 08.02.22] | Wiadomości | CrypS.

Podsumowanie dnia w krypto [newsy z 08.02.22]

Autor: Anna
Podsumowanie dnia w krypto [newsy z 08.02.22]
 • Branża kryptowalutowa zareklamuje się podczas transmisji Super Bowl
  Firmy kryptowalutowe wydały miliony dolarów, aby zareklamować się 13 lutego podczas transmisji z Super Bowl 2022. Według doniesień Wall Street Journal, widzowie najpopularniejszego wydarzenia telewizyjnego zobaczą reklamy Coinbase Global, FTX i Crypto.com.
 • Czołowe giełdy powołują koalicję na rzecz uczciwego rynku
  Solidus Labs, Coinbase, Huobi Tech, Circle, GSR, Anchorage Digital i kilka innych znanych firm z branży kryptowalut utworzyło Crypto Market Integrity Coalition (CMIC), która zobowiązuje się do działania na rzecz bezpiecznego rynku oraz współpracy z organami regulacyjnymi. Łącznie w skład CMIC wchodzi 17 podmiotów.
 • KPMG Canada inwestuje w BTC i ETH
  KPMG Canada poinformowało o inwestycji w dwie największe kryptowaluty pod względem kapitalizacji rynkowej, czyli w Bitcoin i Ethereum. Inwestycja ta, ma ilustrować spojrzenie firmy na wschodzące technologie oparte na blockchain.
 • Kazachstan wprowadza zmiany podatkowe wymierzone w górników kryptowalut
  Władze Kazachstanu w ostatnich dniach wyszły z propozycją trzech podwyżek cen energii elektrycznej i podatków. Zmiany te wymierzone są w górników kryptowalut i mogą istotnie wpłynąć na atrakcyjność Kazachstanu dla branży.
 • Vitalik Buterin: Ethereum prawdopodobnie nigdy nie będzie dużo szybsze
  W komentarzu, który może zszokować niektórych entuzjastów Ethereum, Vitalik Buterin stwierdził, że sieć może nigdy nie być dużo szybsza niż teraz. Wyjaśnił, że zmniejszenie czasu bloku było ograniczone przez niezbędny kompromis z „bezpieczeństwem i decentralizacją”.
 • Pracownik Ethereum Name Service zwolniony za tweet z 2016 r
  Brantly Millegan został zwolniony z Ethereum Name Service, z powodu tweeta z 2016 r., w którym podzielił się swoimi konserwatywnymi poglądami religijnymi na temat orientacji seksualnej, płci i aborcji.
 • Legendy Manchesteru United stworzą pierwsze na świecie piłkarskie DAO
  Byli gracze Manchesteru United, w tym Gary Neville, Paul Scholes i Ryan Giggs połączyli siły z singapurskim miliarderem Peterem Limem i jego synem Kiatem Limem, aby stworzyć CO92 DAO, zdecentralizowaną autonomiczną organizację (DAO) skupiającą się na inwestycjach w profesjonalne projekty piłkarskie.
Podsumowanie dnia w krypto [newsy z 08.02.22]reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.