Pracownik Ethereum Name Service zwolniony za tweet z 2016 r. | Wiadomości | CrypS.

Pracownik Ethereum Name Service zwolniony za tweet z 2016 r.

Autor: Redakcja
Redaktor: Albert Czajkowski
ethereum name services

Brantly Millegan został zwolniony z Ethereum Name Service, z powodu tweeta z 2016 r., w którym podzielił się swoimi konserwatywnymi poglądami religijnymi na temat orientacji seksualnej, płci i aborcji.

Ethereum Name Service, popularna usługa nazw domen Web3, zwolniła swojego dyrektora ds. operacyjnych Brantly’ego Millegana w związku z kontrowersjami wokół jego przekonań religijnych.

Nick Johnson, założyciel i główny deweloper w ENS, ogłosił poniedziałkowym tweecie, że rozwiązana została umowa umowa Millegana z True Names Limited, firmą, która finansuje rozwój ENS.

Wszystko za sprawą tweeta z 2016 roku, w którym podzielił się kontrowersyjnymi poglądami na temat homoseksualizmu i transgenderyzmu. W oryginalnym tweecie, który został później usunięty z platformy za naruszenie polityki Twittera, Millegan napisał:

Akty homoseksualne są złem. Transgenderyzm nie istnieje. Aborcja to morderstwo. Antykoncepcja jest perwersją. Tak samo jak masturbacja i pornografia.

Post został odkryty w niedzielę przez użytkownika Twittera posługującego się pseudonimem suzuha.

Millegan dalej bronił swoich poglądów na serwerze ENS Discord oraz w rozmowie na Twitter Space. Na Discordzie, po tym jak jego konto na Twitterze zostało rzekomo zawieszone, napisał, że jego wiara w doktrynę katolicką była wiedzą publiczną i że nie sądzi, aby było to praktyczne dla społeczności kryptowalutowej, aby wykluczyć tradycyjnie myślących wyznawców religii.

W miarę jak kontrowersje się nasilały i coraz więcej członków społeczności wzywało do podjęcia działań przeciwko Milleganowi, wielu członków społeczności ENS zaczęło delegować swoje tokeny do innych użytkowników (Millegan jest nadal największym delegatem ENS).

Propozycja DAO spowodowała, że członkowie społeczności zagłosowali za usunięciem Brantly’ego Millegana z funkcji Community Stewarda projektu. Ogłaszając odejście Millegana z True Names Limited, Johnson powiedział, że choć był on “cenionym członkiem zespołu”, jego stanowisko “nie jest już możliwe do utrzymania”, biorąc pod uwagę ostatnie wydarzenia.

Wielu z was zostało zranionych przez komentarze Brantly’ego w ciągu ostatnich 24 godzin, a my mocno wierzymy, że ENS powinno być społecznością integracyjną. Idąc dalej, będziemy nadal robić wszystko, co w naszej mocy, aby zapewnić, że tak pozostanie”.

ethereum name servicesreklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.