Legendy Manchesteru United stworzą pierwsze na świecie piłkarskie DAO | Wiadomości | CrypS.

Legendy Manchesteru United stworzą pierwsze na świecie piłkarskie DAO

Autor: Redakcja
Redaktor: Albert Czajkowski
manchester united dao

Byli gracze Manchesteru United, w tym Gary Neville, Paul Scholes i Ryan Giggs połączyli siły z singapurskim miliarderem Peterem Limem i jego synem Kiatem Limem, aby stworzyć CO92 DAO, zdecentralizowaną autonomiczną organizację (DAO) skupiającą się na inwestycjach w profesjonalne projekty piłkarskie.

DAO to struktura biznesowa, która nie ma siedziby i jest zbudowana za pomocą smart kontraktów – linii kodu, które wykonują się samoczynnie w określonych okolicznościach. DAO są zarządzane przez posiadaczy tokenów z całego świata i dążą do zastąpienia tradycyjnych hierarchii korporacyjnych płaskimi strukturami zarządzania.

Celem CO92 DAO jest globalne połączenie entuzjastów sportu i umożliwienie fanom dokonywania inwestycji związanych ze sportem. Gary Neville powiedział w oświadczeniu:

Mamy dostęp do unikalnych projektów sportowych i chcemy współpracować z fanami, aby wspólnie tworzyć wartość.

Nie jest jasne, jakie dokładnie są to projekty, ale CO92 DAO twierdzi, że może to obejmować inwestowanie zarówno w kluby piłkarskie o wysokim potencjale wzrostu, jak i technologie związane z piłką nożną. Kiat Lim w rozmowie z Bloombergiem powiedział:

Obecnie CO92 DAO analizuje szereg możliwości i “ogłosi rozwój sytuacji w nadchodzących miesiącach. Dostęp do tej branży nie przychodzi łatwo ani tanio, wnosimy wiele skumulowanych lat doświadczenia i osobistych sieci wysokiego szczebla do tego projektu, aby spróbować uczynić go tak dużym sukcesem, jak to tylko możliwe.

Publiczna sprzedaż tokenów

CO92 DAO twierdzi, że chce zaoferować inwestorom bardziej przystępny dostęp do profesjonalnych sportów, kategorii inwestycyjnej, która historycznie była dostępna głównie dla bogatych osób.

W tym celu CO92 DAO planuje publiczną sprzedaż tokenów bez minimalnej kwoty inwestycji. Na tym etapie nie ujawniono jednak bardziej szczegółowych informacji.

Opierając się na zasadach gospodarki własnościowej i wykorzystując technologię Web3, tworzymy bardziej integracyjne i angażujące środowisko dla fanów, aby byli zaangażowani w podejmowanie decyzji, uczestniczyli w całym ekosystemie gry i wspólnie dzielili się wszystkimi aspektami sukcesu.

Manchester United Class of ’92 to zbiorowa nazwa nadana grupie jednych z najbardziej utalentowanych zawodników w historii klubu. Grupa kultowych zawodników, w której skład wchodzili również David Beckham i młodszy brat Gary’ego Nevilla, Phil, stanowiła trzon Czerwonych Diabłów w późnych latach 90-tych i 2000-tych, pomagając w zdobyciu wielu tytułów Premier League i wygraniu Ligi Mistrzów UEFA w 1999 roku.

Peter Lim, jeden z najbogatszych ludzi w Singapurze, jest obecnym właścicielem hiszpańskiej drużyny piłkarskiej Valencia FC, którą nabył w 2014 roku.

manchester united daoreklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.