Podsumowanie dnia w krypto [Newsy z 07.07.21] | Wiadomości | CrypS.

Podsumowanie dnia w krypto [Newsy z 07.07.21]

Konrad Juszczyk
Podsumowanie dnia w krypto [Newsy z 07.07.21]
 • Binance zawiesza przelewy bankowe w euro
  Użytkownicy Binance nie mogą, póki co dokonywać wpłat w euro do giełdy kryptowalut za pośrednictwem swojego banku. Mogą oni jednak zasilać swoje konta kartami kredytowymi i debetowymi.
 • Ukraińska blogerka upozorowała własne porwanie chcąc zdobyć 5 BTC
  Ukraińska influencerka Jekaterina Jakimiw, znana jako Tigra, sfingowała własne porwanie, chcąc wyłudzić 5 bitcoinów od swojego sponsora z Rosji.
 • YouTuber oskarżony o zorganizowanie systemu „pump-and-dump”
  W dniu 1 lipca, YouTuber i były szef technologii w Google, Patrick Shyu uruchomił token o nazwie Million token (MM) poprzez Initial Dex Offering (IDO) na Uniswap. MM zadebiutował z ceną 1 USD, jednak w ciągu trzech dni jego cena wzrosła o ponad 3600%, aby osiągnąć $36,87 w dniu 4 lipca.
 • Sprzedaż NFT osiąga niesamowite wyniki w 2021 roku
  Sprzedaż niewymiennych tokenów (NFT) w pierwszych sześciu miesiącach 2021 roku wyniosła około 2,5 miliarda dolarów. Te wyniki przyćmiewają sprzedaż z pierwszej połowy 2020 roku.
 • Chiny zamykają pekińską firmę podejrzaną o zaangażowanie w handel krypto
  Bank centralny Chin nakazał zamknięcie firmy produkującej oprogramowanie z Pekinu. Wszystko w związku z podejrzeniem jej zaangażowania w handel kryptowalutami.
 • Jamajka uruchomi pilotaż CBDC
  Bank of Jamaica ogłosił, że w sierpniu rozpocznie pilotażowe wdrożenie krajowego systemu walut cyfrowych (CBDC) we współpracy z instytucjami finansowymi tego kraju, podał Jamaica Observer. Szef banku centralnego Richard Biles wyjaśnił, że regulator obecnie bada techniczne aspekty CBDC we własnej „piaskownicy”, która posiada całą niezbędną infrastrukturę.
 • Ethereum zapowiada aktualizację blockchaina na sierpień
  Następna aktualizacja blockchaina Ethereum, która wiąże się ze zmianą sposobu wypłacania ETH górnikom, prawdopodobnie pojawi się 4 sierpnia wraz z blokiem nr 12 965 000 – a nie w połowie lipca, jak wcześniej sugerowano.
 • Crypto.com nawiązał współpracę z UFC
  Crypto.com nawiązał współpracę z ligą mieszanych sztuk walki UFC, aby platforma płatnicza stała się „pierwszym w historii oficjalnym partnerem w zakresie sztuk walki”.
 • Fundusz hedgingowy Marshall Wace zamierza wejść w branżę krypto
  Według doniesień Financial Times brytyjski fundusz hedgingowy Marshall Wace, który zarządza aktywami o wartości przekraczającej 55 mld USD, zamierza zainwestować w branżę kryptowalutową.
Podsumowanie dnia w krypto [Newsy z 07.07.21]
reklama
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.