Binance zawiesza przelewy bankowe w euro | Wiadomości | CrypS.

Binance zawiesza przelewy bankowe w euro

Redaktor: Albert Czajkowski
Problemy Binance na Kajmanach i w Tajlandii

Użytkownicy Binance nie mogą, póki co dokonywać wpłat w euro do giełdy kryptowalut za pośrednictwem swojego banku. Mogą oni jednak zasilać swoje konta kartami kredytowymi i debetowymi.

Binance zawiesza depozyty z kluczowych europejskich sieci płatniczych

Zgodnie z wiadomością e-mail wysłaną do klientów we wtorek, ograniczenia regulacyjne stojące przed Binance zmusiły popularną giełdę kryptowalut do tymczasowego wstrzymania przelewów bankowych denominowanych w euro. W szczególności depozyty w euro za pośrednictwem unijnej platformy SEPA, która łączy sieci płatnicze w całym regionie zostały wstrzymane na czas nieokreślony z powodu okoliczności niezależnych od giełdy, zgodnie z raportem od Financial Times.

Binance napisał w e-mailu: Ze względu na wydarzenia poza naszą kontrolą, tymczasowo zawieszamy depozyty w EUR za pomocą przelewów bankowych SEPA od 8 rano UTC w dniu 7 lipca 2021 roku.

Według raportu, Binance wcześniej uzyskiwał dostęp do SEPA za pośrednictwem różnych pośredników. Giełda podkreśliła jednak, że cięcia depozytów w EUR są tymczasowe. Chociaż gigant z branży krypto nie określił powodu tymczasowego wstrzymania transferów SEPA, decyzja prawdopodobnie wynika z nawału działań regulacyjnych podjętych przeciwko firmie. Najnowsza decyzja pojawiła się dzień po tym, jak brytyjski gigant finansowy Barclays ogłosił, że nie będzie już ułatwiać płatności klientom na platformie Binance.

Problemy Binance na Kajmanach i w Tajlandiireklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.