Podsumowanie dnia w krypto [Newsy z 06.09.21] | Wiadomości | CrypS.

Podsumowanie dnia w krypto [Newsy z 06.09.21]

Konrad Juszczyk
Najważniejsze newsy dnia z kryptowalut - 06.09.2021
 • Brak postępów nad kryptowalutowym miastem Akon City
  Akon City zostało zaprojektowane jako futurystyczne miasto inspirowane filmem Marvela „Czarna Pantera”, które ma stać się miejscem innowacji i rozwoju w Senegalu, będąc zasilanym przez kryptowalutę AKN. Niestety projekt Akona nie ruszył nawet o krok w ciągu ostatnich 12 miesięcy, gdy po raz pierwszy zapowiedziano działania.
 • Binance.com ogranicza ofertę dla klientów z Singapuru
  Zaledwie trzy dni temu informowaliśmy, że bank centralny Singapuru umieścił Binance na liście ostrzeżeń i nakazał giełdzie zaprzestanie zabiegania o klientów z Singapuru. Teraz, platforma ograniczyła ofertę dla mieszkańców tego kraju.
 • NFL zakazuje drużynom reklam kryptowalut i sprzedaży NFT
  Narodowa Liga Futbolu Stanów Zjednoczonych (NFL) podobno zabroniła wszystkim drużynom i członkom sponsorowania i reklam związanych z kryptowalutami, a także sprzedaży niewymiennych tokenów (NFT).
 • Krypto potrzebuje regulacji jeśli ma przetrwać – mówi szef SEC
  Przewodniczący Komisji Papierów Wartościowych i Giełd (SEC) wezwał sektor kryptowalut do współpracy z organami regulacyjnymi. Jak donosi Financial Times, Gary Gensler poprosił Kongres o nadanie uprawnień swojej agencji, dzięki czemu miałaby ona lepiej zarządzać rynkiem.
 • Spotkanie producentów ropy naftowej i bitcoinowych górników w Houston
  Kilku producentów ropy naftowej i bitcoinowych górników spotkało się w zeszłym tygodniu w Teksasie, aby porozmawiać o możliwościach wydobywania kryptowalut, jakie mogą zaoferować teksańscy producenci energii. Spotkanie, które odbyło się w magazynie pojazdów w Houston, posłużyło jako punkt wyjścia do zbadania tych możliwości.w w Houston.
 • Sklepy miliardera Ricarda Salinasa Plíego przyjmą płatności BTC
  Jedna z największych sieci sklepów z elektroniką w Ameryce Środkowej i Południowej zacznie obsługiwać bitcoinowe płatności przy użyciu sieci Ligthning Network – wynika z zapowiedzi właściciela grupy Elektra, Ricardo Salinasa Plíego.
 • Regulator rynku w Tajlandii chce cofnąć licencję lokalnej giełdzie Huobi
  Tajlandzka Komisja Papierów Wartościowych i Giełd (SEC) przekazała rekomendację Ministerstwu Finansów, aby cofnąć licencję giełdy kryptowalutowej Huobi (Thailand) Co. Przyczyną decyzji mają być nieprawidłowości systemowe oraz brak działań zmierzających do ich usunięcia.
 • Oszuści oferują darmowe BTC na zhakowanej rosyjskiej stronie rządowej
  Anonimowi oszuści zhakowali rosyjską stronę internetową i przeprowadzili fałszywy giveaway bitcoina. Co więcej, według najnowszego raportu, w pierwszej połowie tego roku krypto oszustwa w Rosji osiągnęły wartość 30 mln USD.
 • Strateg Bloomberga przewidział wzrost ceny bitcoina do 100 000 USD
  Starszy strateg ds. surowców z Bloomberg Intelligence, Mike McGlone, uważa, że ​​Bitcoin osiągnie 100 000 USD i stanie się globalnym aktywem rezerwowym. Według analityka aktywa kryptograficzne wchodzą w odnowioną hossę po znacznym spadku z poprzednich maksimów.
Najważniejsze newsy dnia z kryptowalut - 06.09.2021
reklama
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.