Podsumowanie dnia w krypto [Newsy z 05.08.21] | Wiadomości | CrypS.

Podsumowanie dnia w krypto [Newsy z 05.08.21]

Konrad Juszczyk
Podsumowanie dnia w krypto [Newsy z 05.08.21]
 • JPMorgan uruchamia fundusz BTC dla zamożnych klientów
  Holding finansowy JPMorgan otworzył dostęp do pasywnie zarządzanego funduszu bitcoin dla zamożnych klientów, uruchomionego we współpracy ze spółką zależną Stone Ridge Asset Management — NYDIG.
 • Indyjscy medaliści olimpijscy otrzymają darmowe BTC i ETH
  Platforma kryptowalutowa Bitbns zamierza otworzyć plan systematycznego inwestowania (SIP) w aktywa cyfrowe dla indyjskich sportowców, którzy zdobędą medale na trwających obecnie Igrzyskach Olimpijskich w Tokio. Giełda podobno przyzna około 2700 USD w kryptowalutach dla zdobywców złotych medali.
 • Hard fork London odbył się na głównej sieci Ethereum
  Właśnie aktywował się mocno rozreklamowany i nieco kontrowersyjny hard fork „London”. Jak dotąd wiadomość o udanej aktualizacji zbiegła się w czasie z podwyżką ceny ETH, natywnego tokena blockchaina ethereum.
 • Pierwsze NFT od Burberry
  Długo oczekiwana kolekcja niewymiennych tokenów (NFT) od brytyjskiej marki modowej Burberry zostanie ostatecznie wydana 11 sierpnia.
 • Urugwajski senator zgłasza projekt ustawy kryptowalutowej
  Urugwajski senator Juan Satori przedstawił projekt ustawy regulującej kryptowaluty i umożliwiającej firmom przyjmowanie płatności kryptowalutowych. Satori dołącza do rosnącej listy polityków z krajów Ameryki Południowej, które starają się wprowadzić kryptowaluty do głównego nurtu. Senator nie proponuje jednak użycia kryptowalut jako prawnego środka płatniczego, jak zrobił to Salwador.
 • Chainalysis usuwa BitMEX z kategorii giełd wysokiego ryzyka
  Niespełna rok po tym, jak Chainalysis umieścił BitMEX w swojej strefie „wysokiego ryzyka” dla giełd kryptowalutowych, firma cofnęła swoją decyzję.
 • Huobi ujawnia podział rezerw HUSD
  Rezerwy wspierające HUSD, ósmy co do wielkości stablecoin pod względem kapitalizacji rynkowej, są przechowywane w gotówce na rachunkach rynku pieniężnego w Stanach Zjednoczonych. Jest to pierwszy raz, kiedy emitent opublikował takie informacje
Podsumowanie dnia w krypto [Newsy z 05.08.21]
reklama
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.