Indyjscy medaliści olimpijscy otrzymają darmowe BTC i ETH | Wiadomości | CrypS.

Indyjscy medaliści olimpijscy otrzymają darmowe BTC i ETH

Maciej Żerelik
olimpiada bitcoin

Platforma kryptowalutowa Bitbns zamierza otworzyć plan systematycznego inwestowania (SIP) w aktywa cyfrowe dla indyjskich sportowców, którzy zdobędą medale na trwających obecnie Igrzyskach Olimpijskich w Tokio. Giełda podobno przyzna około 2700 USD w kryptowalutach dla zdobywców złotych medali.

The Economic Times poinformował, że indyjscy sportowcy na Igrzyskach Olimpijskich mogą otrzymać kryptowaluty, jeśli uda im się zdobyć medal na turnieju w Tokio.

Platforma, która zaoferuje te nagrody to Bitbns. Pierwszymi sportowcami, którzy mogą otrzymać darmową ekspozycję na kryptowaluty są Mirabai Chanu i PV Sindhu. Pierwsza z nich zdobyła srebrny medal w podnoszeniu ciężarów kobiet, podczas gdy druga zdobyła brąz w badmintonie.

Bitbns planuje przyznać prawie 2700 USD w cyfrowych aktywach dla mistrzów olimpijskich, 1350 usd dla zdobywców srebrnych medali i 675 usd dla brązowych medalistów. Platforma przekaże tę kwotę na ich konta, a po spełnieniu norm Know Your Customer (KYC), sportowcy będą mieli dostęp do wirtualnych walut BTC i ETH.

Bitbnb wyjaśniła, że system SIP obejmie okres od 3 do 5 lat. Dzięi temu zdobywcy medali będą mogli generować zyski w długim terminie. Gaurav Dahake – Chief Executive Officer na platformie – zauważył:

Bitcoin i Ethereum były najlepiej radzącymi sobie aktywami w ostatniej dekadzie i dały wyjątkowe zwroty, a my dążymy do tego, aby nasi zwycięzcy oddali się tej satysfakcjonującej podróży.

olimpiada bitcoinreklama
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.