Pierwsze NFT od Burberry | Wiadomości | CrypS.

Pierwsze NFT od Burberry

Konrad Juszczyk
Pierwsze NFT od Burberry

Długo oczekiwana kolekcja niewymiennych tokenów (NFT) od brytyjskiej marki modowej Burberry zostanie ostatecznie wydana 11 sierpnia.

NFT od Burberry

Luksusowa marka odzieżowa Burberry wprowadzi na rynek swoją pierwszą kolekcję NFT we współpracy z firmą Mythical Games, która jest twórcą gry NFT. Produkcja pod nazwą Blankos Block Party to przełomowa, wieloosobowa gra imprezowa z cyfrowymi postaciami w formie zabawek znanych jako Blankos, które istnieją na blockchainie, zapewniając graczom dowód zweryfikowanej własności i autentyczności w formie NFT.

Burberry to pierwsza luksusowa marka, która pojawi się na Blankos Block Party, tworząc kolekcję NFT nazwaną „B Series”, mająca zawierać limitowane edycje postaci w wyżej wymienionej grze. Niewymienne tokeny od giganta modowego będzie można kupić na rynku Blankos Block Party już 11 sierpnia.

Rekin o imieniu „Sharky B” jest ozdobiony nowym letnim monogramem Burberry i będzie dostępny w ograniczonej ilości. W ramach tej kolekcji Burberry wprowadzi na rynek Blankos własne markowe akcesoria NFT w grze, w tym plecak odrzutowy, opaski na ramię i buty, które gracze mogą przymocować do każdego posiadanego Blanko.

Przesuwanie granic poprzez eksperymenty leży u podstaw tego, co robimy w Burberry i nieustannie staramy się nawiązać kontakt z naszymi społecznościami w przestrzeniach, które kochają. […] Gry to dla nas wyjątkowa przestrzeń, w której możemy testować, uczyć się i wypróbowywać innowacje cyfrowe, które ucieleśniają nasze wartości i celebrują kreatywność w naszych społecznościach. – powiedział Rod Manley, dyrektor ds. marketingu Burberry

Obecnie w otwartej wersji beta na PC Blankos Block Party to gra wieloosobowa z otwartym światem, w której gracze rywalizują na poziomach stworzonych przez społeczność. Podobnie jak w Roblox, gracze tworzą własne gry w grze i ustalają własne zasady. Wszyscy w Blankos Block Party grają jako Blanko, czyli różnorodne postacie z kolorowymi wzorami, które można dowolnie kostumizować, a nawet je sprzedać w formie NFT.

Czym jest Blankos Block Party
Pierwsze NFT od Burberry
reklama
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.