Podsumowanie dnia w krypto [Newsy z 05.05.21] | Wiadomości | CrypS.

Podsumowanie dnia w krypto [Newsy z 05.05.21]

Konrad Juszczyk
Podsumowanie dnia w krypto [Newsy z 05.05.21]
 • Czy wzrost DOGE mówi o rozpoczęciu sezonu altcoinów?
  Historia wzrostów cen spowodowała, że ​​niektórzy inwestorzy używali DOGE jako wiodącego wskaźnika dla sezonu altcoinów. Ma to sens, biorąc pod uwagę fakt, że jego historyczne wyniki, rzeczywiście często były preludium wzrostów na całym rynku krypto. Jednak czy jest to faktycznie prawda?
 • Token o nazwie „Scam” osiągnął 70 mln USD kapitalizacji rynkowej w godzinę
  Tiktoker Andre Lewis, znany jako @Dreesuschrist, stworzył kryptowalutę-żart o nazwie Simple Cool Automatic Money (Scam). Token wybity na Binance Smart Chain, osiągnął kapitalizację rynkową 70 mln USD w godzinę od powstania.
 • Nowy Jork rozważy 3-letni zakaz wydobycia kryptowalut
  Górnicy kryptowalutowi w stanie Nowy Jork mogą zostać objęci przymusową trzyletnią przerwą, jeśli najnowszy projekt ustawy skoncentrowany na środowisku naturalnym zostanie przyjęty w senacie stanowym.
 • Nieznany użytkownik przeniósł po raz pierwszy 500 BTC od 2013 roku
  We wtorek, 4 maja, po raz pierwszy od 2013 roku wypłynęło z „uśpionego adresu” 500 BTC (około 27,6 miliona dolarów w momencie transakcji).
 • Chiliz uruchamia token dla fanów UFC
  UFC uruchomi swój token na łańcuchu blokowym Chiliz. Debiutująca w czerwcu kryptowaluta $UFC będzie miała maksymalną podaż 20 milionów.
 • Bank Centralny Chin współpracuje z Ant Group nad cyfrowym juanem
  Ludowy Bank Chin i powiązana z Alibaba Group firma Ant Group połączyły siły, aby stworzyć platformę wspierającą cyfrową walutę banku centralnego. Według Global Times, PBoC od trzech lat pracuje razem z Ant i Tencent nad rozwojem e-CNY.
 • Galaxy Digital kupi BitGo za około 1,2 miliarda dolarów
  Kryptowalutowy bank handlowy Mike’a Novogratza, Galaxy Digital, zgodził się na zakup BitGo, dostawcy usług powierniczych. Umowa jest opiewana na około 1,2 miliarda dolarów w akcjach i gotówce.
 • Kolejny projekt na BSC zhackowany. Spartan Protocol traci 30 mln USD
  Projekt DeFi zbudowany na Binance Smart Chain o nazwie Spartan Protocol padł ofiarą hakera, który wydrenował 30,5 mln USD. Póki co nie udało się namierzyć sprawcy. Projekt przebudowuje już drugą wersję protokołu, aby zaimplementować poprawki.
 • Założyciel WallStreetBets planuje uruchomić Dapp
  Jaime Rogozinski, założyciel społeczności r/WallStreetBets na Reddicie, planuje uruchomić aplikację do zdecentralizowanej inwestycji giełdowej (ETP). Jak podano w komunikacie prasowym, produkt ma na celu zwalczanie manipulacji na giełdzie. Sama aplikacja oparta jest o technologię blockchain, ale przeznaczona jest do inwestycji w tradycyjne papiery wartościowe.
Podsumowanie dnia w krypto [Newsy z 05.05.21]
reklama
reklama