Chiliz uruchamia token dla fanów UFC | Wiadomości | CrypS.

Chiliz uruchamia token dla fanów UFC

Konrad Juszczyk
Chiliz uruchamia token dla fanów UFC

UFC uruchomi swój token na łańcuchu blokowym Chiliz. Debiutująca w czerwcu kryptowaluta $UFC będzie miała maksymalną podaż 20 milionów.

Token od UFC

UFC, czyli wiodąca na świecie organizacja mieszanych sztuk walki, oraz Chiliz, czyli wiodący dostawca technologii blockchain dla branży sportowej i rozrywkowej, ogłosili plany wprowadzenia tokena dla fanów UFC, wraz we współpracy z Socios. Podobnie jak inne tokeny fanów, zostały zaprojektowane w łańcuchu blokowym Chiliz i zapewniają właścicielom dostęp do ekskluzywnych treści i możliwości na Socios.com, takich jak głosowania, nagrody, promocje, fora oraz gry.

UFC ma ponad 625 milionów fanów na całym świecie, a tokeny kibiców to wyjątkowy sposób na połączenie się z nimi za pomocą atrakcyjnego i autentycznego produktu, który przybliża ich do UFC, dając im wpływy, a jednocześnie nagradza ich pasję do sportu. — powiedział wiceprezes produktów w UFC, Tracey Bleczinski

Ogłoszenie pojawia się, gdy marki sportowe nadal badają oferty kryptowalut. Samo UFC zawarło również umowę z Dapper Labs, dotyczącą sprzedaży własnych cyfrowych przedmiotów kolekcjonerskich. Potencjalne korzyści dla właścicieli tokenów $UFC będą prawdopodobnie sięgać nawet do zdobywania właśnie tych ekskluzywnych towarów.

Socios.com i tokeny fanów umożliwią UFC łączenie się z jego globalnymi obserwatorami jak nigdy dotąd. — powiedział Alexandre Dreyfus, dyrektor generalny Chiliz i Socios

Chiliz ma spore plany dotyczące globalnej ekspansji na 2021 rok i zwiększenia swojej obecności w Europie, jednocześnie kierując swoje wysiłki na coraz to nowsze premiery i pomysły.

Chiliz uruchamia token dla fanów UFC
reklama
reklama