Chiliz uruchamia token dla fanów UFC | Wiadomości | CrypS.

Chiliz uruchamia token dla fanów UFC

Chiliz uruchamia token dla fanów UFC

UFC uruchomi swój token na łańcuchu blokowym Chiliz. Debiutująca w czerwcu kryptowaluta $UFC będzie miała maksymalną podaż 20 milionów.

Token od UFC

UFC, czyli wiodąca na świecie organizacja mieszanych sztuk walki, oraz Chiliz, czyli wiodący dostawca technologii blockchain dla branży sportowej i rozrywkowej, ogłosili plany wprowadzenia tokena dla fanów UFC, wraz we współpracy z Socios. Podobnie jak inne tokeny fanów, zostały zaprojektowane w łańcuchu blokowym Chiliz i zapewniają właścicielom dostęp do ekskluzywnych treści i możliwości na Socios.com, takich jak głosowania, nagrody, promocje, fora oraz gry.

UFC ma ponad 625 milionów fanów na całym świecie, a tokeny kibiców to wyjątkowy sposób na połączenie się z nimi za pomocą atrakcyjnego i autentycznego produktu, który przybliża ich do UFC, dając im wpływy, a jednocześnie nagradza ich pasję do sportu. — powiedział wiceprezes produktów w UFC, Tracey Bleczinski

Ogłoszenie pojawia się, gdy marki sportowe nadal badają oferty kryptowalut. Samo UFC zawarło również umowę z Dapper Labs, dotyczącą sprzedaży własnych cyfrowych przedmiotów kolekcjonerskich. Potencjalne korzyści dla właścicieli tokenów $UFC będą prawdopodobnie sięgać nawet do zdobywania właśnie tych ekskluzywnych towarów.

Socios.com i tokeny fanów umożliwią UFC łączenie się z jego globalnymi obserwatorami jak nigdy dotąd. — powiedział Alexandre Dreyfus, dyrektor generalny Chiliz i Socios

Chiliz ma spore plany dotyczące globalnej ekspansji na 2021 rok i zwiększenia swojej obecności w Europie, jednocześnie kierując swoje wysiłki na coraz to nowsze premiery i pomysły.

Chiliz uruchamia token dla fanów UFCreklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.