Podsumowanie dnia w krypto [Newsy z 04.06.21] | Wiadomości | CrypS.

Podsumowanie dnia w krypto [Newsy z 04.06.21]

Konrad Juszczyk
Podsumowanie dnia w krypto [Newsy z 04.06.21]
 • CBDC w Afryce
  Bank Centralny Ghany (BoG) jest na zaawansowanym etapie opracowywania krajowej waluty cyfrowej (CBDC). Poinformował o tym szef BoG, Ernest Addison podczas konferencji prasowej.
 • Elon Musk ponownie wpływa na rynek kryptowalut
  Bitcoin (BTC) i reszta kryptowalut spadła dziś po tym, jak dyrektor generalny Tesli opublikował tajemniczy tweet wskazujący na zerwanie z największą kryptowalutą.
 • Coinbase rozda 1,2 mln USD w DOGE
  Coinbase w czwartek wprowadził Dogecoina na swoją platformę. Teraz, aby nadać temu wydarzeniu rozgłos, giełda zadeklarowała, że w najbliższych miesiącach rozda klientom tokeny DOGE o wartości 1,2 miliona dolarów.
 • DOJ nada atakom ransomware taki sam priorytet jak terroryzmowi
  W następstwie ataków ransomware na Colonial Pipeline i firmę przetwórstwa mięsnego JBS, Departament Sprawiedliwości USA podniesie priorytet ransomware do podobnego poziomu jak terroryzm.
 • Zainteresowanie kontraktami futures na BTC drastycznie spadło
  Według platformy analitycznej Skew wolumen otwartych pozycji w kontraktach terminowych bitcoin na giełdzie Chicago Mercantile Exchange (CME) spadł do 1,36 miliarda dolarów (najniższy poziomu od 16 grudnia). W porównaniu do połowy kwietnia liczba ta spadła o ponad połowę. Liczba aktywnych pozycji również spadła do 36 265 kontraktów (o 22%).
 • Blockchain.com przenosi siedzibę do Miami
  Główny dostawca rozwiązań kryptowalutowych Blockchain.com ogłosił przeniesienie swojej amerykańskiej siedziby z Nowego Jorku do Miami i ekspansję działalności.
 • Philips zaakceptuje BTC i ETH na aukcji Banksy’ego
  Philips wystawi na aukcję światowej sławy dzieło sztuki o nazwie „Laugh Now Panel A” stworzone przez anonimowego ulicznego artystę Banksy’ego. Jonathan Crockett – dyrektor firmy w Azji – ogłosił, że jako środek płatności akceptowane będą również BTC i ETH.
 • Google zniesie zakaz reklamowania portfeli i giełd w USA
  Gigant wyszukiwarek w końcu zniósł zakaz reklamowania giełd i portfeli w Google Ads. Zakaz ten obowiązywał od 2018 roku, czyli przez prawie trzy lata.
Podsumowanie dnia w krypto [Newsy z 04.06.21]reklama
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.