Coinbase rozda 1,2 mln USD w DOGE | Wiadomości | CrypS.

Coinbase rozda 1,2 mln USD w DOGE

Redakcja
dogecoin

Coinbase w czwartek wprowadził Dogecoina na swoją platformę. Teraz, aby nadać temu wydarzeniu rozgłos, giełda zadeklarowała, że w najbliższych miesiącach rozda klientom tokeny DOGE o wartości 1,2 miliona dolarów.

Dogecoin jest teraz na Coinbase, a my rozdajemy 1,2 miliona dolarów w nagrodach, aby to uczcić.

napisała giełda na swojej stronie internetowej.

Wiadomość została przekazana w tweecie, który zawierał linka do szczegółów. Firma wyjaśniła, że aby kwalifikować się do wygranej, użytkownicy do czerwca 2021 roku muszą kupić lub sprzedać DOGE o wartości 100 USD. Największa nagroda będzie wynosić 300 000 dolarów. Oprócz tego rozdane zostanie też 10 mniejszych nagród po 30 000 dolarów i 6000 po 100 dolarów.

Rozdanie nagród prawdopodobnie ucieszy fanów meme coina, którzy od dawna domagali się, aby giełda wprowadziła DOGE – częściowo po to, aby skorzystać z tak zwanego “efektu Coinbase”. Efekt Coinbase ma często miejsce po wprowadzeniu projektu na platformę i skutkuje natychmiastową pompą cenową.

Jak dotąd jednak, wprowadzenie tokena na giełdę nie przyniosło oczekiwanych rezultatów, a cena Dogecoina spadła wczoraj o około 6%:

Ruchy cenowe Dogecoin są podobne do tych, które miały miejsce przed wystąpieniem CEO Tesli Elona Muska w Saturday Night Live. Cena DOGE spadła wtedy po ogromnym, astronimicznym wzroście.

Promocja Dogecoina jest już drugim tego typu giveawayem w tym roku. Wcześniej platforma ogłosiła loterię, w której rozdała BTC warte 500 000 USD. Wszystko po to, aby uczcić wejście Coinbase na giełdę.

dogecoinreklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.