Podsumowanie dnia w krypto [newsy z 04.02.22] | Wiadomości | CrypS.

Podsumowanie dnia w krypto [newsy z 04.02.22]

Anna
Podsumowanie dnia w krypto [newsy z 04.02.22]
 • Grayscale uruchamia ETF skoncentrowany na kryptowalutach
  Spółka Grayscale Investments uruchomiła swój pierwszy fundusz giełdowy. Grayscale Future of Finance ETF będzie podążał za indeksem Bloomberg Grayscale Future of Finance.
 • Jump Trading pomaga Wormhole po ataku hakerskim
  Według doniesień medialnych, po jednym z najbardziej kosztownych ataków hakerskich w historii kryptowalut, firma macierzysta popularnego mostu Wormhole miała wkroczyć do akcji i zabezpieczyć fundusze, aby zapobiec potencjalnym poważnym szkodom w ekosystemie zdecentralizowanych finansów Solana.
 • Kraken udostępnia możliwość weryfikacji środków
  Kryptowalutowa giełda Kraken wprowadza bardzo ciekawą funkcję, która daje użytkownikom platformy możliwość niezależnej weryfikacji, czy ich salda BTC i ETH są zabezpieczone rzeczywistymi aktywami będącymi w posiadaniu giełdy.
 • Indie: policjant oskarżony o porwanie handlarza kryptowalutami
  Władze indyjskie aresztowały policjanta kryminalnego i jego siedmiu współpracowników oskarżonych o porwanie lokalnego handlarza kryptowalutami. Porywacze żądali m.in. okupu w wysokości 40 mln USD w bitcoinach.
 • USA: syn uśpił ojca, żeby przenieść bitcoiny o wartości 400 000 USD
  24-latek ze stanu Maryland podał ojcu herbatę z benzodiazepiną, żeby uśpić go  i uzyskać dostęp do dwuetapowej weryfikacji w jego telefonie i włamać się na konto z kryptowalutami o wartości 400 000 dolarów. Historię, która wydarzyła się kilka lat temu, opisał wczoraj The Washington Post.
 • Miami zarobiło 5,25 mln USD w projekcie CityCoins
  Miami otrzymało wypłatę od CityCoins. Pierwsza płatność wyniosła 5,25 mln USD. Kolejne 15,9 mln USD pozostaje w portfelu miasta. CityCoins to oprogramowanie do blockchain Stacks (STX), które pomaga lokalnym administracjom w tworzeniu własnej kryptowaluty.
 • Ministerstwo Finansów Rosji chce pozwolić bankom na sprzedaż kryptowalut
  Bank Rosji chce zakazać kryptowalut, podczas gdy Ministerstwo Finansów chce je zalegalizować. Rząd podobno skłania się ku temu drugiemu rozwiązaniu.
 • Konto rzekomo powiązane z Justinem Bieberem kupiło NFT BAYC za 470 770 USD
  Konto OpenSea rzekomo powiązane z Justinem Bieberem kupiło kolejny NFT z kolekcji Bored Ape Yacht Club (BAYC) za 166 ETH – ponad 470 770 USD.
Podsumowanie dnia w krypto [newsy z 04.02.22]



reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.