Podsumowanie dnia w krypto [Newsy z 04.02.21] | Wiadomości | CrypS.

Podsumowanie dnia w krypto [Newsy z 04.02.21]

Podsumowanie dnia w branży kryptowalut 4 luty - cryps
 • Bitcoin rozwija się szybciej niż Internet

Choć bitcoin istnieje już od ponad dekady i urósł do rangi jednego z największych aktywów pod względem kapitalizacji rynkowej, nowe dane potwierdzają tezę, że wciąż jest we wczesnej fazie adopcji.

 • Założyciel TRON stracił 7,5 mln USD przez WallStreetBets

Justin Sun, założyciel platformy kryptowalutowej TRON prawdopodobnie stracił około 70% aktywów, które włożył w aktywa promowane przez WallStreetBets w zaledwie 2 dni.

 • Wolumen handlu kryptowalutami na PayPal przekracza oczekiwania firmy

W czwartym kwartale 2020 roku gigant płatniczy PayPal przyciągnął 16 milionów nowych klientów i przetworzył płatności w wysokości 277 miliardów dolarów.

 • NYDIG przewiduje wzrost zarządzanych aktywów do 25 miliardów dolarów

New York Digital Investment Group (NYDIG) spodziewa się, że do końca tego roku wolumen zarządzanych aktywów wzrośnie z 6 do 25 mld dolarów – takie oświadczenie złożył jej założyciel Ross Stevens na konferencji MicroStrategy World 2021.

 • Binance uruchamia kryptowalutową konkurencję PayPala

Binance, największa kryptowalutowa giełda na świecie, nie zadowala się już tylko tym, że ludzie kupują na niej bitcoiny i inne tokeny. Spółka postanowiła rozbudzić popyt na kryptowaluty i zachęcić ludzi do ich używania, dzięki nowej usłudze Binance Pay.

 • Inwestorzy stracili 16,5 mld USD przez kryptowalutowe oszustwa

Przez ostatnie 9 lat, kryptowalutowe oszustwa doprowadziły inwestorów do strat rzędu 16,546,541,956 dolarów. Xangle wyróżniło 132 scamy, wśród których znalazły się nieuczciwe fundusze inwestycyjne, fałszywe ICO i programy tradingowe.

 • Visa sygnalizuje dalsze zainteresowanie kryptowalutami

Visa w oświadczeniu prasowym podała, że nowy program pilotażowy Visa Crypto API pozwoli klientom „łatwo łączyć się z infrastrukturą dostarczoną przez partnera firmy jakim jest Anchorage, aby umożliwić swoim klientom kupowanie i sprzedawanie aktywów cyfrowych, takich jak bitcoin, będący źródłem inwestycji w ramach ich dotychczasowych doświadczeń konsumenckich.

 • Mark Cuban: ogromny potencjał DeFi i NFT w najbliższych 10 latach

Miliarder Mark Cuban, podczas sesji Q&A, która odbyła się w grupie r/WallStreetBets, wskazał, że popularność branż zdecentralizowanych finansów (DeFi) i tokenów niezamiennych (NFT) w najbliższych 10 latach może znacząco wzrosnąć na rynku kryptowalutowym.

 • Coinquista zapowiada wznowienie działania w połowie lutego

Coinquista wstrzymała wypłaty 26 stycznia, tłumacząc to problemami technicznymi platformy. Zgodnie z najnowszymi doniesieniami giełda wznowi działanie w połowie lutego.

 • Ukraina rozważa zbudowanie kopalni BTC korzystającej z energii jądrowej

Ukraińskie Ministerstwo Energetyki rozważa budowę kopalni bitcoinów, aby wykorzystać nadmiar energii jądrowej.

 • Coinbase i Binance są w TOP1000 najczęściej odwiedzanych stron

Giełdy kryptowalut Coinbase i Binance stały się dwoma z 1000 najczęściej odwiedzanych stron internetowych na świecie, według szacunków trackerów SimilarWeb i Alexa. Coinbase zajmuje obecnie 874, a Binance 839 na całym świecie w witrynie SimilarWeb. Tymczasem na należącej do Amazona Alexie, Coinbase zajmuje 830 na świecie, a Binance 415 .

Podsumowanie dnia w branży kryptowalut 4 luty - crypsreklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.