Coinquista zapowiada wznowienie działania w połowie lutego | Wiadomości | CrypS.

Coinquista zapowiada wznowienie działania w połowie lutego

Michał Misiura
coinquista

Coinquista wstrzymała wypłaty 26 stycznia, tłumacząc to problemami technicznymi platformy. Zgodnie z najnowszymi doniesieniami giełda wznowi działanie w połowie lutego.

Według pierwotnego oświadczenia giełdy, usterka miała zostać naprawiona do 29 stycznia. 30 stycznia Coinquista wydała nowy komunikat, w którym zapewniła, że środki użytkowników są bezpieczne, jednak prace związane z naprawą platformy wciąż trwają. O sytuację na giełdzie zapytaliśmy jej prezesa Michała Stryjewskiego.

CEO Coinquisty powiedział nam, że usterka została naprawiona, jednak trwa przeliczanie sald na giełdzie. Sprawdzanie transakcji ma zakończyć się dzisiaj. Do tej pory nie wykryto strat.

Michał Stryjewski zapowiedział, że giełda wróci w połowie lutego, wykorzystując przerwę na wprowadzenie nowych funkcjonalności. Wśród nich wymienił zmianę frontendu platformy, dodanie opcji Stop Loss i Take Profit oraz nowych walut. Dodatkowo giełda ma wdrożyć system automatycznej weryfikacji klientów (Mati), nową bramkę płatniczą (Volt) oraz podłączyć się do rozwiązania sprawdzającego listy sankcyjne (Nethome).

Prezes Coinquisty powiedział, że pozostaje w kontakcie z klientami i miał rozmawiać z niektórymi zaniepokojonymi użytkownikami. Przekazał nam, że udało mu się ich uspokoić i przeprosić za zaistniałą sytuację. Dodał, że środki klientów są bezpieczne, czego gwarancją mają być umowy podpisane ze spółkami BitGo i Tpay.

coinquistareklama

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.