Mark Cuban: ogromny potencjał DeFi i NFT w najbliższych 10 latach | Wiadomości | CrypS.

Mark Cuban: ogromny potencjał DeFi i NFT w najbliższych 10 latach

Mariusz Przepiórka
Mark Cuban widzi ogromny potencjał DeFi i NFT

Miliarder Mark Cuban, podczas sesji Q&A, która odbyła się w grupie r/WallStreetBets, wskazał, że popularność branż zdecentralizowanych finansów (DeFi) i tokenów niezamiennych (NFT) w najbliższych 10 latach może znacząco wzrosnąć na rynku kryptowalutowym.

W trakcie spotkania Cuban skrytykował również amerykańską Komisję Papierów Wartościowych i Giełd (SEC), podzielił się kilkoma radami i podziękował członkom społeczności za ich wytrwałość w przeciwstawianiu się Wall Street. Według niego, SEC została stworzona „przez prawników dla prawników”, aby wygrywać sprawy, a nie podejmować właściwe decyzje. Cuban wyraził przekonanie, że amerykański regulator martwi się tylko o dużych inwestorów.

Miliarder poradził inwestorom, którzy aktualnie ponoszą straty, aby zachowali wiarę w swoje aktywa. Jako przykład podał posiadaczy bitcoina, którzy kupili cyfrowe złoto podczas wzrostu wartości w 2017 roku, a następnie obserwowali wyraźny spadek. Inwestorzy, którzy wierzyli w bitcoina, nie sprzedali swych aktywów i teraz mogą święcić triumf.

Na zakończenie Cuban podziękował wszystkim za pytania i stawienie oporu rekinom finansowym z Wall Street, którzy ponieśli straty. Skrytykował również działania brokera Robinhood wobec inwestorów detalicznych. Inwestor napisał też na Twitterze, że mając do wyboru los na loterii i Dogecoina, wybrałby tę drugą opcję. Odmówił jednak porównania tych cyfrowych aktywów do czegokolwiek innego.

Dla przypomnienia, liczba subskrybentów w grupie r/Bitcoin na portalu reddit osiągnęła w zeszłym tygodniu 2,2 mln. Zainteresowanie użytkowników rynkiem kryptowalutowym spowodowało wzrost akcji GameStop w ramach „wojny” członków grupy r/WallStreetBets przeciwko Wall Street i zwiększenie wartości kryptowaluty Dogecoin.

Mark Cuban widzi ogromny potencjał DeFi i NFTreklama
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.