Podsumowanie dnia w krypto [Newsy z 02.09.21] | Wiadomości | CrypS.

Podsumowanie dnia w krypto [Newsy z 02.09.21]

Konrad Juszczyk
Najważniejsze newsy dnia z kryptowalut - 02.09.2021
 • Szef SEC przestrzega Parlament Europejski przed kryptowalutami
  Gary Gensler, przewodniczący amerykańskiej Komisji Papierów Wartościowych i Giełd (SEC), wystąpił wirtualnie przed Parlamentem Europejskim, aby podzielić się swoimi przemyśleniami dotyczącymi regulacji aktywów kryptowalutowych.
 • Binance.US przeprowadzi IPO w ciągu najbliższych trzech lat
  W ciągu najbliższych trzech lat amerykański oddział giełdy kryptowalut Binance może przeprowadzić ofertę publiczną na giełdzie amerykańskiej.
 • MetaMask posiada już 10 mln aktywnych użytkowników
  Jeszcze w kwietniu tego roku informowaliśmy, że MetaMask obsługuje 5 mln aktywnych użytkowników. Od tego czasu minęły zaledwie 4 miesiące, a liczba ta podwoiła się do 10 mln.
 • Giełda OKEx uruchomiła rynek NFT
  Giełda kryptowalut OKEx uruchomiła platformę do tworzenia, przechowywania i handlu niezamiennymi tokenami (NFT), a także pulpit nawigacyjny DeFi w ramach ekosystemu DeFi Hub. Rynek NFT obsługuje OKExChain i Ethereum. OKEx obiecuje brak prowizji, a użytkownicy mogą importować NFT utworzone na innych platformach.
 • Przeglądarka Brave z nowymi możliwościami dla użytkowników
  Nowe możliwości, które oferuje przeglądarka Brave z pewnością zainteresują zarówno nowych użytkowników, jak i obecnych wyjadaczy
 • Chainalysis: Europa Wschodnia jest centrum krypto scamów i ransomware
  Firma analityczna Chainalysis opublikowała raport dotyczący sektora kryptowalut w Europie Wschodniej. W swoich badaniach stwierdziła, że region ten słynie z krypto scamów i ataków ransomware.
 • Twitter wykorzysta Lightning Network do obsługi napiwków
  Według doniesień, Twitter podobno wprowadził wsparcie dla bitcoinowych płatności na Lightning Network. Nie są to oficjalnie potwierdzone informacje, jednak użytkownik MacRumours twierdzi, że bierze już udział w wersji beta.
 • Vitalik Buterin nazwał wybór współzałożycieli Ethereum błędem
  Jednym z największych błędów Vitalika Buterina podczas pracy nad Ethereum był wybór ośmiu osób na współzałożycieli projektu. Oświadczył to podczas sesji AMA na Twitterze. Ci „współzałożyciele” to trener pokera Mihai Alicie, kanadyjski przedsiębiorca Anthony Di Iorio, programista Jeffrey Wilke, współzałożyciel Colored Coins Amir Chetrit, dyrektor generalny ConsenSys Joseph Lubin, założyciel Cardano Charles Hoskinson i Gavin Wood na czele projektu Polkadot. Ponoć konflikty wśród tej grupy nie sprzyjały owocnej współpracy
 • Twórcy CryptoPunks podpisują kontrakt z agencją talentów UTA
  Ze względu na najnowszą współpracę Larva Labs, być może ujrzymy projekt NFT CryptoPunks w filmach lub grach.
 • SEC pozywa założyciela BitConnect
  Amerykańska Komisja Papierów Wartościowych i Giełd pozwała założyciela BitConnect, zgodnie z nowym wnioskiem prawnym. W maju SEC pozwała pięciu promotorów BitConnect, ale nie włączyła do tej akcji założyciela.
Najważniejsze newsy dnia z kryptowalut - 02.09.2021
reklama
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.