Twórcy CryptoPunks podpisują kontrakt z agencją talentów UTA | Wiadomości | CrypS.

Twórcy CryptoPunks podpisują kontrakt z agencją talentów UTA

Konrad Juszczyk
Twórcy CryptoPunks podpisują kontrakt z agencją talentów UTA

Studio stojące za projektem NFT CryptoPunks i Meebits podpisuje kontrakt z United Talent Agency (UTA) w odniesieniu do projektów filmowych, telewizyjnych i gier wideo.

Nowa współpraca Larva Labs

Larva Labs, zespół stojący za niezwykle popularnym projektem niewymiennych tokenów (NFT) CryptoPunks, podpisał umowę z hollywoodzkim agentem United Talent Agency. UTA to międzynarodowa firma rozrywkowa, której klientami są między innymi Johnny Depp, Susan Sarandon i Wes Anderson. Oprócz aktorów i filmowców, UTA reprezentuje także muzyków, komików i talenty cyfrowe, którzy „kształtują świat treści i zmieniają oblicze rozrywki”, jak podaje strona internetowa firmy.

CryptoPunks może być pierwszym NFT, który włamie się do bardziej tradycyjnych form mediów. Współzałożyciel Larva Labs, Matt Hall, powiedział dziennikarzom, że takie ruchy będą „korzystne dla całej społeczności związanej z naszymi projektami”. Agencja będzie reprezentować Larva Labs, realizując projekty w telewizji, grach wideo i innych platformach rozrywkowych, a także dając możliwości wydawnicze i licencyjne. Projekty reprezentowane przez UTA będą dotyczyć oczywiście projektu CryptoPunks, oraz dwóch innych projektów, które wyszły od Larva Labs jakimi są Meebits i Autoglyphs.

Według danych ze strony internetowej CryptoPunks, dzieła NFT tego projektu wygenerowały aż 1,18 miliarda dolarów całkowitej sprzedaży od 2017 roku, z 304,8 milionami dolarów sprzedaży tylko w ciągu ostatnich siedmiu dni. Najtańszy CryptoPunk w sprzedaży jest obecnie wyceniony na 115 ETH.

Twórcy CryptoPunks podpisują kontrakt z agencją talentów UTA
reklama
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.