Binance.US przeprowadzi IPO w ciągu najbliższych trzech lat | Wiadomości | CrypS.

Binance.US przeprowadzi IPO w ciągu najbliższych trzech lat

Konrad Juszczyk
binance poradnik

W ciągu najbliższych trzech lat amerykański oddział giełdy kryptowalut Binance może przeprowadzić ofertę publiczną na giełdzie amerykańskiej.

IPO Binance.US

Szef Binance, Changpeng Zhao powiedział The Information o potencjalnym IPO firmy w ciągu najbliższych 3 lat. Dodał on również, że Binance.US jest gotowy do zamknięcia dużej prywatnej rundy zbierania funduszy w ciągu najbliższych dwóch miesięcy, która powinna zmniejszyć jego kontrolę nad zarządem.

Binance.US zrobi to samo, co Coinbase. – powiedział Zhao, mówiąc o IPO.

Zhao zauważył, że dokładny czas wejścia na giełdę będzie zależeć od warunków rynkowych i rozwoju amerykańskiego oddziału Binance. Zhao po raz pierwszy mówił o planach wejścia Binance na giełdę w lipcu 2021 roku.

Jeżeli biznes będzie się rozwijał stabilnie w ciągu najbliższych trzech lat, to ten czas wystarczy na IPO. Jeśli wejdziemy w bessę, która trwa, nie wiem, trzy, cztery lata, to może to potrwać trochę dłużej. – wyjaśnił.

Warto dodać, że jeszcze w marcu Zhao mówił, że platforma Binance nie planuje przeprowadzenia IPO, ponieważ firma nie ma problemów finansowych, tak więc nie bierze pod uwagę tego rodzaju finansowania. Najnowsze oświadczenie Zhao pojawiło się wśród obaw regulacyjnych giełdy.

Giełda znalazła się pod presją regulatorów na całym świecie z powodu obaw związanych z wykorzystaniem kryptowalut w praniu pieniędzy i ryzykiem dla konsumentów. Regulatorzy w Japonii, Singapurze, Włoszech i innych krajach twierdzą, że Binance nielegalnie oferował swoje usługi użytkownikom. Niektórzy wyrazili również sprzeciw wobec oferowania przez Binance tokenizowanych akcji.

binance poradnik
reklama
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.