Huobi Token

#287 HT
$1.12 -7.84%
All Time High (ATH)
$39.81
12.05.2021
Market Cap
$181.23 M -7.84%
Rank 287 / 3,712
Wolumen (24h)
$8.89 M -7.84%
10 BTC
Podaż obiegowa
162233844
Max 500000000

Wykres Huobi Token - Kurs HT

Przelicznik HT

HT
Huobi Token [HT]
USA
USD
Polska
PLN

Huobi Token - FAQ

Czym jest Huobi Token (HT)?

Jak działa Huobi Token?

Czy Huobi Token jest dostępny na innych platformach?

Jakie korzyści daje posiadanie Huobi Token?

Czy Huobi Token daje prawo do głosowania na giełdzie?

Kryptowaluta Huobi Token - Informacje

Huobi Token (HT) to natywna kryptowaluta giełdy Huobi, jednym z najważniejszych graczy na światowym rynku krypto.

Kluczowe informacje:

  1. Huobi Token to natywna kryptowaluta giełdy Huobi.
  2. Jest to token typu ERC-20, działający na podobnej zasadzie do Binance Coin (BNB).
  3. Token HT jest integralnym elementem ekosystemu Huobi Eco Chain, który obsługuje aplikacje DeFi.
  4. HT pozwala na głosowanie w kwestiach dotyczących przyszłości platformy.

Historia i rozwój Huobi Token

Założona w Chinach w 2013 roku, giełda Huobi przeniosła swoją działalność na Seszele, aby korzystać z bardziej przyjaznej regulacji finansowej i kryptowalutowej. HT wprowadzono na rynek w 2018 roku, na wzór Binance, który wydał własny token giełdowy.

Huobi Token odgrywa kluczową rolę na jednej z największych giełd kryptowalutowych na świecie, z codziennym wolumenem obrotu sięgającym miliardów dolarów.

Jak działa Huobi Token?

Token HT służy do udoskonalenia doświadczeń użytkowników giełdy Huobi, oferując nowe sposoby na uzyskanie zniżek na opłaty transakcyjne, dostęp do nowych kryptowalut oraz możliwość głosowania w decyzjach dotyczących przyszłości platformy.

HT to token typu ERC-20, który zabezpiecza sieć i dostarcza korzyści oraz metody transakcyjne dla użytkowników Huobi. Działa on na podobnej zasadzie jak Binance Coin (BNB) – Huobi wykorzystuje 20% generowanych z kontraktów przychodów na odkupienie HT od sieci i usunięcie go z obiegu, co zwiększa jego wartość. Do 15 kwietnia 2023 roku spalono już łącznie 296,989,226 HT.

Cechy wyróżniające Huobi Token

Huobi Token ma kilka unikalnych korzyści dla użytkowników, ale głównie służy do utrzymania tempa w dynamicznie rozwijającym się świecie giełd kryptowalutowych. HT zapewnia powszechną metodę płatności w całym ekosystemie, a także jest szeroko stosowany w handlu OTC i płatnościach korporacyjnych.

Różnorodne zastosowania Huobi Token

Huobi Token ma wiele zastosowań. Posiadanie HT na giełdzie Huobi pozwala na korzystanie ze zniżek do 65% na opłaty transakcyjne. Posiadacze HT mogą również uzyskać dostęp do nowych projektów krypto i zarabiać na nich tokeny poprzez platformę Huobi Prime.

Ponadto, właściciele Huobi Token mogą stake’ować swoje tokeny, a użytkownicy mogą „zakotwiczyć” swoje HT do PrimePool Huobi, aby uczestniczyć w nowych projektach. Po zablokowaniu tokenów na określony czas, użytkownicy są nagradzani darmowymi airdropami nowych tokenów.

Jednym z popularnych sposobów na zarabianie jest użycie Huobi Token w ekosystemie zdecentralizowanym Huobi, Huobi ECO (HECO) Chain. HECO Chain to zdecentralizowana, zgodna z EVM publiczna sieć blockchain z wsparciem dla inteligentnych kontraktów i wysokowydajnych transakcji.

Podsumowanie

Huobi Token jest nie tylko ważnym elementem giełdy Huobi, ale także narzędziem, które może przynieść wiele korzyści jego posiadaczom. Od zniżek na opłaty transakcyjne, poprzez udział w nowych projektach, aż po bierny zarobek – możliwości są różnorodne. To sprawia, że HT jest nie tylko atrakcyjny dla inwestorów, ale także dla osób szukających praktycznych korzyści z używania kryptowalut.

Huobi Token Giełdy - gdzie kupić

Huobi Token - Opinie i prognozy

Aktualna ocena
0
Dodaj ocenę
Dodaj swoją opinię

Newsy i Artykuły

HT $1.12 -7.84%

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.