Justin Sun zapowiada ''epicki airdrop'' dla ofiar ataku na HTX | Wiadomości | CrypS.

Justin Sun zapowiada ”epicki airdrop” dla ofiar ataku na HTX

Justin Sun Poloniex

HTX ponownie włącza funkcję depozytów i wypłat tokenów TRX. Do tego Justin Sun przekazał, że HTX i Poloniex zaoferują kryptowalutowej społeczności „epicki airdrop”. Wszystko dzieje się po atakach hakerskich na obie giełdy, jakie miały miejsce w tym miesiącu.


Justin Sun: zrobimy epickiego airdropa!

Justin Sun, który stoi dziś na czele giełd kryptowalut HTX i Poloniex, przedstawił w dniu 24 listopada plan nagrodzenia użytkowników za to, co przeszli z jego firmami.

W miarę jak HTX i Poloniex będą zbliżać się do ponownego realizowania wpłat i wypłat, zainicjujemy epicki airdrop dla użytkowników posiadających aktywa. Bądź na bieżąco! Serdecznie przepraszam użytkowników dotkniętych atakami hakerskimi na HTX i Poloniex. Pokryjemy [wasze] straty, a cały wasz majątek będzie BEZPIECZNY

– przekazał.

Wiemy już też coś więcej nt. airdropa. ten będzie oparty na “snapshocie średniego salda aktywów użytkowników w USDT z 30 dni”. Giełda dodała, że wartość tokenów dla użytkowników posiadających aktywa powiązane z firmą, takie jak HTX Token (HT) i Tron (TRX), a także użytkowników posiadających bitcoiny (BTC) i ethery (ETH), zostanie zwielokrotniona.

Nie wiadomo, jakie tokeny będą “zrzucane” dla klientów obu giełd. Oferta ma jednak dotyczyć aktywów premium. Cokolwiek to znaczy…

W tym przypadku airdrop ma być formą „wyrażenia… wdzięczności za Wasze ciągłe wsparcie”.

Atak na obie giełdy

Przypomnijmy jeszcze, że obie giełdy Suna – HTX i Poloniex – stały się niedawno celem dwóch ataków. Poloniex straciła w efekcie 10 listopada 120 milionów USD w kryptowalutach. Dopiero w tym tygodniu ma ponownie włączyć system wpłat i wypłat.

Z kolei w wyniku ataku z 22 listopada HTX straciło szacunkowo 13,6 miliona USD. Giełda wznowiła już wpłaty i wypłaty w tronie (TRX). Teraz ponownie umożliwia też deponowanie wybranych tokenów opartych na blockchainach Ethereum i Tron, w tym własnych tokenów HT i HUSD, kilka głównych stablecoinów oraz wiele innych aktywów.

Nowy airdrop będzie zapewne próbą wyjścia z całej sytuacji z twarzą. Pytanie, czy udaną i klienci ponownie zaufają obu firmom, które w ostatnim czasie mocno się skompromitowały.

Justin Sunreklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.