[Top 6] Ciekawe eventy krypto/blockchain w 2022 roku | CrypS.

[Top 6] Ciekawe eventy krypto/blockchain w 2022 roku

4 min
Albert Czajkowski

konferencja blockchain 2022 Blockchain

Pomimo nieustającej pandemii, na świecie, a także w Polsce, pojawia się coraz więcej wydarzeń z branży kryptowalut i technologii blockchain, które warto wpisać sobie do kalendarza na najbliższy rok.

Wydarzenia branżowe to nie tylko okazja do nawiązania ciekawych kontaktów podczas wszelkiego typu networkingu, ale również sposobność do zdobycia unikalnej wiedzy od największych nazwisk w branży oraz poznania najnowszych kroków w rozwoju konkretnych projektów wprost od ich twórców. Czy to wystarczający powód by zapisać się przynajmniej na jedno z nich?

Poniżej zamieszczę listę wydarzeń zaczynając od tych, która odbędą się najwcześniej. Część z nich odbywa się w odległych zakątkach świata, jednak w większości umożliwiają one również uczestnictwo w formie online. Mamy jednak kilka ciekawych wydarzeń na lokalnym podwórku!

1. CryptoVerse Expo #1 – Poland

Kiedy: 22 lutego – 23 lutego 2022
Gdzie: Warszawa – Kinoteka w PKiN

Tryb: Tylko offline
Bilety: Darmowe
Szczegóły i rejestracja: Tutaj

CryptoVerse Expo to zupełnie nowe wydarzenie, które powstaje z oddolnej inicjatywy polskiej branży krypto. Event potrwa 2 dni, a podczas wydarzenia będzie można poznać nowe rodzime projekty (około 20) oraz posłuchać wykładów i prezentacji przeznaczonych zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych użytkowników kryptowalut. Nie można również zapomnieć o after party, które odbędzie się po wydarzeniu.

Mimo, że wejście jest darmowe, warto zarezerwować je już teraz! Organizatorzy przewidzieli „tylko” 1500 miejsc.

2. Cryptocurrency World Expo 2022 – Warszawa

Kiedy: 9 marca – 10 marca 2022
Gdzie: Warszawa – Multikino Złote Tarasy

Tryb: Offline + Online
Bilety: 89 zł – 1449 zł zależnie od pakietu (zniżka 10%)
Szczegóły i rejestracja: Tutaj

Cryptocurrency World Expo 2022 to już 5 edycja tego wydarzenia (3 w Polsce). Jest to jeden z lepiej zorganizowanych eventów, który zgromadzi na scenie ponad 35 prelegentów, a na sali ponad 1400 słuchaczy, takich jak przedstawiciele największych giełd i projektów krypto na świecie, traderzy i eksperci finansowi. Harmonogram targów został dobrany w taki sposób, aby objąć różne kluczowe kwestie z zakresu technologii Blockchain takie jak: płatności, zarządzanie aktywami, charakterystyka giełd, regulacje prawne, bezpieczeństwo cybernetyczne, przepisy podatkowe oraz wiele innych.

Możecie kupić bilet o 10% taniej korzystając z naszego linka powyżej.

3. Bitcoin 2022 – Miami

Kiedy: 6 kwietnia – 9 kwietnia 2022
Gdzie: Miami Beach Convention Center (USA)

Tryb: Offline + Online
Bilety: 699$ – 13,999$ (transmisja za darmo)
Szczegóły i rejestracja: Tutaj

Zdecydowanie największe i najgłośniejsze wydarzenie z branży krypto na świecie. W 2021 zgromadziło około 12 000 uczestników, a na ten rok organizatorzy planują tłum 35 000 osób! Warto wymienić choćby część nazwisk prelegentów: Jack Dorsey, Nick Szabo, Michael Saylor, Cynthia Lummis i Tony Hawk. Jednak już teraz największą „gwiazdą” będzie prezydent Salwadoru Nayib Bukele.

Wydarzenie niestety w dosyć odległym miejscu jeśli mieszkamy nad Wisłą, jednak dzięki Bitcoin Magazine prawdopodobnie będzie dostępna transmisja na żywo z eventu zupełnie za darmo na kanale YouTube.

4. Paris Blockchain Week Summit 2022

Kiedy: 13 kwietnia – 14 kwietnia 2022
Gdzie: Paryż (Francja)

Tryb: Offline + Online
Bilety: 50€ – 2275€ (transmisja za darmo)
Szczegóły i rejestracja: Tutaj

Paris Blockchain Week Summit to flagowe wydarzenie Paris Blockchain Week, które zgromadzi ponad 3000 uczestników, 70 sponsorów, 250 prelegentów i 100 partnerów medialnych.

W ciągu dwóch dni PBWS poprowadzi sesje m.in. na temat wykorzystania blockchain w innowacjach, zarządzania cyfrowego, tego, co zostało zbudowane w latach 2021/2022, stanu płynności aktywów cyfrowych, międzynarodowej współpracy regulacyjnej i wiele więcej!

Znani prelegenci z najlepszych firm z branży blockchain i aktywów cyfrowych na świecie podzielą się swoimi historiami i spostrzeżeniami na temat rynku i jego perspektyw.

5. CONSENSUS 2022 by CoinDesk

Kiedy: 9 czerwca – 12 czerwca 2022
Gdzie: Austin (USA)

Tryb: Offline + Online
Bilety: 799$ (transmisja za darmo)
Szczegóły i rejestracja: Tutaj

Kolejne wielkie wydarzenie branżowe w Stanach Zjednoczonych. CoinDesk organizuje CONSENSUS od 2015 roku i za każdym razem gromadzi ono masę uczestników i najlepszych prelegentów. W tym roku pojawią się tam m.in. Sam Bankman-Fried (FTX), Edward Snowden (Freedom of Press) czy Roneil Rumburg (Audius).

W poprzednim roku wydarzenie było transmitowane za pośrednictwem CoinDesk TV, na co liczymy również w tym roku.

6. Blockchain Expo Europe 2022

Kiedy: 20 września – 21 września 2022
Gdzie: Amsterdam (Holandia)

Tryb: Offline + Online
Bilety: 0 – 1100€
Szczegóły i rejestracja: Tutaj

Blockchain Expo powróci do Europy we wrześniu 2022 roku organizując wydarzenie w Amsterdamie. Wydarzenie zgromadzi kluczowe branże z całego świata, na dwa dni, poświęcone treściom i dyskusjom na najwyższym poziomie w ramach 4 wspólnie zlokalizowanych wydarzeń obejmujących: Blockchain, IoT, cyberbezpieczeństwo i sztuczną inteligencję.

Konferencja ma zgromadzić docelowo 5000 uczestników, w tym CTO, szefowie innowacji i technologii, dyrektorzy IT, programiści, start-upy, przedstawiciele rządowi, inwestorzy i wielu innych. Blockchain Expo zaprezentuje najnowocześniejsze technologie od ponad 300 wystawców i zapewni wgląd od ponad 500 prelegentów dzielących się swoją niezrównaną wiedzą branżową i doświadczeniami z życia. Według statystyk z poprzednich lat 63% uczestników to osoby przynajmniej na poziomie dyrektorskim, co daje dostęp głównie do osób decyzyjnych w przedsiębiorstwach.

Czy warto?

Jako uczestnik wielu wydarzeń tego typu z pewnością potwierdzamy, że warto odwiedzić przynajmniej jedno z powyższych. Z pewnością te organizowane w naszym kraju, tym bardziej, że rozmiarami i poziomem prelekcji dorównują tym zagranicznym. Jeśli natomiast nie uśmiecha nam się jechać na event do USA lub nawet do Francji, zawsze możemy skorzystać z transmisji online. Jako wskazówkę, szczególnie przy większych wydarzeniach, podpowiemy, że warto przejrzeć wcześniej agendę i wybrać wystąpienia, które najbardziej nas interesują.

Jeśli chcesz śledzić wydarzenia na bieżąco, koniecznie zaglądaj do naszego kalendarza.

Do zobaczenia na którymś z eventów!

konferencja blockchain 2022reklama
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.