Blockchain Expo Europe 2022 | CrypS.

Blockchain Expo Europe 2022

Amsterdam
Blockchain Expo Europe 2022 Eventy
Nazwa:
Blockchain Expo Europe 2022
Data:
20 września 2022 - 21 września 2022
Adres wydarzenia:
Amsterdam
Szczegóły/Rejestracja:
Cena biletu:
0 - 1100€
Tryb wydarzenia:
Mix (Offline+Online)

Blockchain Expo powróci do Europy we wrześniu 2022 roku organizując wydarzenie w Amsterdamie. Wydarzenie zgromadzi kluczowe branże z całego świata, na dwa dni, poświęcone treściom i dyskusjom na najwyższym poziomie w ramach 4 wspólnie zlokalizowanych wydarzeń obejmujących: Blockchain, IoT, cyberbezpieczeństwo i sztuczną inteligencję.

Oczekuje się, że na konferencji zgromadzi 5000 uczestników, w tym CTO, szefowie innowacji i technologii, dyrektorzy IT, programiści, start-upy, przedstawiciele rządowi, inwestorzy i wielu innych. Blockchain Expo zaprezentuje najnowocześniejsze technologie od ponad 300 wystawców i zapewni wgląd od ponad 500 prelegentów dzielących się swoją niezrównaną wiedzą branżową i doświadczeniami z życia.
Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.