Paris Blockchain Week Summit 2022 | CrypS.

Paris Blockchain Week Summit 2022

Paryż
zdobądź 30% zniżki na bilet na paris blockchain week summit Eventy
Nazwa:
Paris Blockchain Week Summit 2022
Data:
13 kwietnia 2022 - 14 kwietnia 2022
Adres wydarzenia:
Paryż
Szczegóły/Rejestracja:
Cena biletu:
50€ - 2275€
Tryb wydarzenia:
Mix (Offline+Online)

Paris Blockchain Week Summit to zdecydowanie jedno z największych wydarzeń we Francji i Europie, których tematyka jest stricte kryptowalutowa. Wydarzenie zgromadzi ponad 3000 uczestników, 70 sponsorów, 250 prelegentów i 100 partnerów medialnych. Na wydarzeniu pojawią się znane osobistości jak Tim Draper, ale również mniej znani twórcy, regulatorzy, handlowcy a także profesjonaliści biznesowi i czołowi inwestorzy, którzy pomogą Ci poruszać się po branży blockchain.

Wydarzenie będzie dostępne również za pomocą transmisji online.


30% zniżki na Paris Blockchain Week Summit 2022 od Cryps!

Jako partner wydarzenia otrzymaliśmy kod rabatowy dla naszych czytelników. Zniżka na wszystkie rodzaje wejściówek na wydarzenie jest dostępna na hasło CRYPS22. Po więcej szczegółów zajrzyj tutaj.
Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.