CryptoVerse Expo - Poland | CrypS.

CryptoVerse Expo – Poland

Warszawa - Kinoteka w PKiN
CryptoVerse Expo - Poland Eventy
Nazwa:
CryptoVerse Expo – Poland
Data:
17 lutego 2022 - 17 lutego 2022
Adres wydarzenia:
Warszawa - Kinoteka w PKiN
Szczegóły/Rejestracja:
Cena biletu:
Darmowy (ograniczona liczba miejsc)
Tryb wydarzenia:
Offline

W lutym, 2022 roku w Warszawie odbędzie się 1 edycja CryptoVerseExpo organizowanej przez niemal całe środowisko blockchain i krypto w Polsce. Ze znanych osobistości pojawią się m.in: Mike Satoshi, Patryk Kempiński, Bartek Juraszek, Michał Stryjewski, Maurycy Konopacki, czy Encyklopedia Kryptowalut. Na wydarzeniu będzie można spotkać i poznać około 20 ciekawych polskich projektów krypto/blockchain, wysłuchać kilkunastu wykładów/debat , które podzielone zostaną na osoby, które dopiero wchodzą w świat krypto i na te które mają już duże doświadczenie. Będą poruszane gorące tematy jak NFT, MetaVerse, trendy na rynkach i o tym jak analizować kryptowaluty, czy warto w nie inwestować i wiele wiele innych. Wstęp wolny, jednak liczba miejsc jest ograniczona do 1500. Pod koniec wydarzenia odbędzie się AfterParty w tym samym miejscu. Wydarzenie rozpoczyna się o 10:00, a kończy … zapewne następnego dnia.

Lista projektów obecnych na wydarzeniu:

  • Zetly
  • Tubbly
  • Candao
  • HashUp
  • DataLake
  • DarkPoolOne
  • inBillo
  • The Legend of Elysium
  • i inneDodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.