CONSENSUS 2022 by CoinDesk | CrypS.

CONSENSUS 2022 by CoinDesk

Austin (USA)
CONSENSUS 2022 - CoinDesk Eventy
Nazwa:
CONSENSUS 2022 by CoinDesk
Data:
9 czerwca 2022 - 12 czerwca 2022
Adres wydarzenia:
Austin (USA)
Szczegóły/Rejestracja:
Cena biletu:
799 USD
Tryb wydarzenia:
Mix (Offline+Online)

Consensus, czyli jedno z najbardziej wpływowych wydarzeń kryptograficznych i blockchain od 2015 roku, organizowane przez CoinDesk powróci do formatu offline i po raz pierwszy odbędzie się w Austin w Teksasie. To jedyny festiwal prezentujący i świętujący wszystkie strony ekosystemów blockchain, kryptowalut, NFT i Web 3 oraz ich szeroko zakrojony wpływ na handel, kulturę i społeczności. Biorąc pod uwagę wagę przedsięwzięca możemy spodziewać się tam największych nazwisk z branży aktywów cyfrowych.

Consensus zgromadzi dziesiątki tysięcy uczestników, aby mogli usłyszeć największych liderów z branży i doświadczyć szerokiej gamy dyskusji, spotkań, imprez, występów muzycznych, doświadczeń i wielu innych. Wydarzenie w stylu festiwalowym odbędzie się w dniach 9-12 czerwca 2022 roku, a jego centrum będzie Austin Convention Center.

Wydarzenie będzie prawdopodobnie transmitowane również za pośrednictwem CoinDesk TV.
Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.