Cryptocurrency World Expo 2022 - Warszawa (bilety -10%) | CrypS.

Cryptocurrency World Expo 2022 – Warszawa (bilety -10%)

Warszawa (Multikino Złote Tarasy)
Cryptocurrency World Expo 2022 - Warszawa Warszawa
Nazwa:
Cryptocurrency World Expo 2022 – Warszawa (bilety -10%)
Data:
9 marca 2022 - 10 marca 2022
Adres wydarzenia:
Warszawa (Multikino Złote Tarasy)
Szczegóły/Rejestracja:
Cena biletu:
89zł - 1449zł
Tryb wydarzenia:
Mix (Offline+Online)

Jest to już trzecia edycja targów Cryptocurrency World Expo, które odbędą się w dniach 9-10 marca, 2022 roku w Warszawie. W czasie tego dwudniowego wydarzenia będziesz mógł poznać i wysłuchać przedstawicieli topowych firm z całego świata wykorzystujących blockchain i zagłębić się w tajniki świata kryptowalut. Znaczna część targów poświęcona jest technologii Blockchain oraz jej zastosowaniu w poszczególnych sektorach biznesu, dlatego członkowie innych branż niż stricte krypto mogą skorzystać na tym wydarzeniu.

Harmonogram targów został dobrany w taki sposób, aby objąć różne kluczowe kwestie z zakresu technologii Blockchain takie jak: płatności, zarządzanie aktywami, charakterystyka giełd, regulacje prawne, bezpieczeństwo cybernetyczne, przepisy podatkowe oraz wiele innych. Odpowiednia atmosfera i klimat sprzyjający podczas nawiązywaniu nowych kontaktów są bardzo istotnymi elementami każdego wydarzenia o charakterze finansowo-edukacyjno-rozwojowym, dlatego Cryptocurrency World Expo odbędzie się w sali konferencyjnej w centrum handlowym „Złote Tarasy”, położonym w samym centrum Warszawy.

Ponad 1400 uczestników będzie miało okazję wspólnie spotkać się i wysłuchać czołowych ekspertów z branży kryptowalut i finansów. Na wydarzeniu czeka Cię kilkanaście paneli dyskusyjnych z udziałem czołowych przedstawicieli z branży, ceremonia wręczenia nagród, wyjątkowe doświadczenie networkingowe, huczne after party i wiele innych niezapowiedzianych atrakcji!

-10% na bilety

Jako oficjalny partner medialny wydarzenia mamy możliwość zaoferować naszym czytelnikom zniżkę na zakup biletów w wysokości 10%. Wystarczy, że dokonasz zakupu przez ten link: https://cryptocurrencyworldexpo.io/crypspl/

Fanpage Facebook: 
https://www.facebook.com/CryptocurrencyWorldExpo

Oficjalna grupa Community zrzeszająca uczestników wydarzenia:
https://www.facebook.com/groups/885960932092463/about

Dodaj komentarz